Wpis z mikrobloga

eh, czego mi moderacja posty usuwa, napisałem tylko że on jest nie winny jesli faktycznie nie wiedział ile ma lat, laska złamała regulamin tindera ze ma 18nascie lat, a jesli faktycznie był dla niej oblesny powinna go zablokowac a nie serduszkowac odpowiedzi i teraz robic wielką aferę, julki znalazły se kozła ofiarnego, chłop raczej pedofilem nie jest, szybciej spermiarzem i debilem co nawet nie chciał sie pofatygowac o dokładny research wieku laski

po za tym laska ma na insta, 14nastka, zdjęcia swoich cycków, dupy, ud z opisami i podtekstami seksualnymi(juz usunęła), czego tego nikt nie kontroluje? naprawdę, nie chce miec corki, jak sie córka trafi to sam sobie załatwię eutanazję, na szczęście w mojej rodzinie wszyscy mają praktycznie synów więc to jest ogromny +

eh i tak w polsce faceta zycie wygląda, lepiej już zostac przy waleniu konia i znalezc serio jakąś normalną laske w rzeczywistości z pasją a nie szukac nie wiadomo czego w necie na tinderze itp
#leksiu #teamx #przegryw #spermiarz
  • 21
  • Odpowiedz
@Tytyrytybum: Wygląda bardzo dojrzale jak na 14 letnią dziewczynkę, nie mówiąc już o tym jaki charakter miały jej posty na instagramie. Jeśli nie ma nic do ukrycia i została skrzywdzona to niech zgłosi sprawę na policję, krótka piłka. Jeśli manipuluje faktami to powinna ponieść tego konsekwencje.
  • Odpowiedz