Wpis z mikrobloga

eh, czego mi moderacja posty usuwa, napisałem tylko że on jest nie winny jesli faktycznie nie wiedział ile ma lat, laska złamała regulamin tindera ze ma 18nascie lat, a jesli faktycznie był dla niej oblesny powinna go zablokowac a nie serduszkowac odpowiedzi i teraz robic wielką aferę, julki znalazły se kozła ofiarnego, chłop raczej pedofilem nie jest, szybciej spermiarzem i debilem co nawet nie chciał sie pofatygowac o dokładny research wieku laski

po za tym laska ma na insta, 14nastka, zdjęcia swoich cycków, dupy, ud z opisami i podtekstami seksualnymi(juz usunęła), czego tego nikt nie kontroluje? naprawdę, nie chce miec corki, jak sie córka trafi to sam sobie załatwię eutanazję, na szczęście w mojej rodzinie wszyscy mają praktycznie synów więc to jest ogromny +

eh i tak w polsce faceta zycie wygląda, lepiej już zostac przy waleniu konia i znalezc serio jakąś normalną laske w rzeczywistości z pasją a nie szukac nie wiadomo czego w necie na tinderze itp
#leksiu #teamx #przegryw #spermiarz
  • 21
@karix98 w takiej sytuacji za niezłożenie zeznań to one powinny ponieść konsekwencje. Jeśli nie mają nic do ukrycia i wyraźnie podały swój wiek przed wchodzeniem z nim w jakiekolwiek interakcje o podłożu seksualnym a on to zbagatelizował to nie powinny mieć żadnego problemu z ingerencją policji w tę sprawę. Poza tym ja nie wiem co spermiarze widzą w tych laskach, nie jestem w stanie uwierzyć, że komuś sperma tak zaleje mózg, że
@karix98: Gość poczuł swój fejm więc pisał prosto z mostu o swoich czy tam fetyszach czy pragnieniach, miał świadomość że nie ta to inna żeby kręcić tygodniami. Sylwek na strimie mówił że no #!$%@?, obleśne jest pisać w ten sposób, ale gdy ten poznawał wiek to się ewakuował. Niewiele osób od razu pyta o wiek, bo może taka skłamać a i tak niewiele później da to że nie pytał odrazu, kontakt