Wpis z mikrobloga

pytanie do Mirków spod tagów #przegryw #blackpill #redpill #incel #niebieskiepaski #wyjsciezprzegrywu - kto chciałby wyjść z przegrywu i zacząć lepiej żyć? Piszę, bo jakiś czas temu ogarnąłem swoje życie, zacząłem dobrze zarabiać, ogarnąłem sobie też narzeczoną, ślub i relacje z bliskimi - no generalnie wygryw. Prawda jest natomiast taka, że parę lat wcześniej nie miałem nic, dziewczyny, pracy, studiów, perspektyw na przyszłość, miałem za to długi i konflikty z krewnymi. Ale ktoś mi pomógł sobie pomóc i tamte czasy się skończyły. To nie jest scam, nie chcę Waszych pieniędzy, nie muszę nawet znać Waszych imion, po prostu wiem, że gdyby ktoś mi wtedy nie pomógł poukładać sobie życia, to dzisiaj byłbym na dnie albo byłbym już po samobójstwie. To co mi pomogło to czyjaś pomoc w określeniu swojej sytuacji, sformułowaniu celów krótko i długookresowych i regularne nadzorowanie jak idą postępy. Więc jeśli ktoś z Was czuje że stoi w miejscu, nie wie co z tym zrobić i jest tym sfrustrowanym, to zawsze może się do mnie odezwać po poradę, przegrywa któremu (tak mi sę wydaje) udało się wyjść z przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 47
@Wogybogy: jak przeczytałem sam siebie 3 i 4 raz to też mi zapachniało sprzedażą garnków, ale nie - jak ktoś chce pomocy/porady, to naprawdę chcę mu pomóc
Ale ktoś mi pomógł sobie pomóc i tamte czasy się skończyły


@Tranq: Dobrze znana prawda, wszystko to zależy od farta ¯\_(ツ)_/¯

Więc jeśli ktoś z Was czuje że stoi w miejscu, nie wie co z tym zrobić i jest tym sfrustrowanym


@Tranq: Czy czuję że stoję w miejscu? I tak i nie.
Czy nie wiem co z tym zrobić? Nie.
Czy jestem sfrustrowany? W najmniejszym nawet stopniu, bardziej rozczarowany.
@Tranq: Pośrednio oczywiście, że w dużej mierze tak.

Ktoś ze złym wyglądem fizycznym jest często szykanowany w szkole od najmłodszych lat. Jak ktoś jest słaby fizycznie inni się znęcają, mała ilość kolegów i koleżanek prowadzi do alienacji, budowania negatywnych wzorców. Brak pewności siebie, brak umiejętności wyrażania włąsnego zdania, brak umiejętności rozmowy, słabe poczucie własnej wartości. Kiedy inni uczą się życia i relacji międzyludzkich w wieku 15-18 taka osoba siedzi przed komputerem