Wpis z mikrobloga

pytanie do Mirków spod tagów #przegryw #blackpill #redpill #incel #niebieskiepaski #wyjsciezprzegrywu - kto chciałby wyjść z przegrywu i zacząć lepiej żyć? Piszę, bo jakiś czas temu ogarnąłem swoje życie, zacząłem dobrze zarabiać, ogarnąłem sobie też narzeczoną, ślub i relacje z bliskimi - no generalnie wygryw. Prawda jest natomiast taka, że parę lat wcześniej nie miałem nic, dziewczyny, pracy, studiów, perspektyw na przyszłość, miałem za to długi i konflikty z krewnymi. Ale ktoś mi pomógł sobie pomóc i tamte czasy się skończyły. To nie jest scam, nie chcę Waszych pieniędzy, nie muszę nawet znać Waszych imion, po prostu wiem, że gdyby ktoś mi wtedy nie pomógł poukładać sobie życia, to dzisiaj byłbym na dnie albo byłbym już po samobójstwie. To co mi pomogło to czyjaś pomoc w określeniu swojej sytuacji, sformułowaniu celów krótko i długookresowych i regularne nadzorowanie jak idą postępy. Więc jeśli ktoś z Was czuje że stoi w miejscu, nie wie co z tym zrobić i jest tym sfrustrowanym, to zawsze może się do mnie odezwać po poradę, przegrywa któremu (tak mi sę wydaje) udało się wyjść z przegrywu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 47
@Tranq: masz na myśli siebie? Bo tutaj dużo ludzi o swojej sytuacji pisało publicznie, jedni więcej, inni mniej, ale miałbyś się do czego odnosić. Ale oczywiście prawo do prywatności rzecz święta, tu racja. Chodzi jednak również o to jakbyś się z ich problemami "skonfrontował", o Twoją argumentację, przemyślenia i wnioski.
@Tranq: Szukasz tutaj atencji i łechtania swojego ego, starając się być czyimś mentorem, w rzeczywistości gówno mądrego masz do powiedzenia i guzik więcej od innych przeżyłeś.