Wpis z mikrobloga

@mahometgej: nie planuje jakos megaintensywnie, ale popróbuje. Generalnie planowałem pooglądać parę filmów przez to, ale muszę pokombinować, bo jak puszczam film to leci naraz i na tv i na telefonie, za to na tv bez napisów (MX Player). Jak znajdę sposób, żeby wymusić napisy na tv, to będzie można testować. No i przydałoby się wyłączyć mirrorowanie - żeby tylko na tv wyświetlał. Pobawię się i podzielę odkryciami.
@tenlogin: http://www.amazon.com/gp/product/B00E7NW0Y0/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

u tego pacjenta. Jako jedyna opcja na amazonie z wysylka do Polski. (pewnie można gdzie indziej i taniej, ale na amazonie mam punkty do wytrzaskania).

Można jednocześnie hdmi i pendrive. na zdjęciu mam podpięty hub usb z wpiętym pendrive 16gb i odbiornikiem klawiatury/myszy. dalej w górę widać mały kabel z zasilaniem i duży hdmi. Dźwięk idzie na tv po hdmi, jeszcze mam kłopot z napisami, ale knuję.
@tenlogin: właśnie używam mx playera, jak pisałem wyżej. przed chwilą gdzieś w necie wyczytałem, że samsungowy odtwarzacz potrafi rzucać napisy na tv, ale nie mam jak sprawdzić, bo obecnie córka zawłaszczyła telewizor. #zycie