Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

2 dni temu wrzuciłem teaser do numeru, który możecie obejrzeć i posłuchać właśnie teraz! Od razu biję się w pierś, że nie dałem znać na początku, że jest był to teaser czym rozjuszyłem dużą część wykopu.

Z godnie z umową wołam plusujących poprzedni wpis i proszę was o WYKOP !

Miłego słuchania i oglądania!

Przypominam, że utwór dynamite powstał w oparciu o osobiste dośwadczenia jakimi są ataki paniki / anxiety i czasami bezsilność wobec problemów.

Ps. Numer jest oczywiście na wszelkich możliwych platformach streamingowych, ale jeśli chcesz go w jakości bezstratnej odezwij się do mnie na priv i wyślę Ci linka!

#autorskinumer #pokazmorde #rock #metal #psonaczek
psonaczek - Mirki i Mirabelki! 

2 dni temu wrzuciłem teaser do numeru, który możec...
  • 108
To się nazywa "mastering",


@Zayebiosaurus-Rex: dobranie poziomow, uporzatkowanie czestotliwosci i inne zabiegi wplywajace na umieszczenie instrumentu w przestrzeni akustycznej to sie nazywa mixing a nie mastering. Mastering dotyczy glownie plyt i polega na wyrownaniu glosnisci utworow i przygotowaniu płyty do tłoczenia. Jako ktos kto brzdaka od dziecka i sprzedał pare płyt powinien wiedziec czym sie rozni mix od mastera.
@psonaczek: Mam wrażenie, że ten kawałek jest PRAWIE zajebisty :)

Dobry znak, bo wróciłem tutaj, żeby posłuchać jeszcze raz, czyli coś w nim jest dla mnie fajnego.

Ale dlaczego "prawie" ?
- wokal szczególnie w końcówce dobry, na początku faktycznie jakby za cichy i słaby
- instrumentalnie super! chociaż czegoś jakby solówce brakowało
- tekst w końcu nie o dupie maryny, tylko o ważnej sprawie, ale ... trochę grafomański tu i
- instrumentalnie super! chociaż czegoś jakby solówce brakowało

@szlizewsi: może to odczucie, które wynika z tego o czym napisałem. W utworze brak dynamiki. Jest solo, wchodzimy w refren i ta sama głośność, ta sama dynamika.