Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

2 dni temu wrzuciłem teaser do numeru, który możecie obejrzeć i posłuchać właśnie teraz! Od razu biję się w pierś, że nie dałem znać na początku, że jest był to teaser czym rozjuszyłem dużą część wykopu.

Z godnie z umową wołam plusujących poprzedni wpis i proszę was o WYKOP !

Miłego słuchania i oglądania!

Przypominam, że utwór dynamite powstał w oparciu o osobiste dośwadczenia jakimi są ataki paniki / anxiety i czasami bezsilność wobec problemów.

Ps. Numer jest oczywiście na wszelkich możliwych platformach streamingowych, ale jeśli chcesz go w jakości bezstratnej odezwij się do mnie na priv i wyślę Ci linka!

#autorskinumer #pokazmorde #rock #metal #psonaczek
psonaczek - Mirki i Mirabelki! 

2 dni temu wrzuciłem teaser do numeru, który możec...
  • 108
  • Odpowiedz
Fajnie że kombinujesz, że gracie, że umiecie, że dobra jakość, dobry wokal, że to już nie jest tylko garaż, ale... jak dla mnie to jest miałkie, za bardzo wzorowane na rocku amerykańskim, nic świeżego, nic waszego. Zwrotki krótkie, tekstu jakby brakuje, plus nie jestem pewien jak by to native speaker odebrał, ale coś mi się tam nie składa. Może po Polsku spróbujcie?
  • Odpowiedz
@psonaczek: Bardzo mi się podoba. Brakuje mi jedynie, kurde, nie wiem... jak to nazwać w ogóle. Ale chyba obróbki głosu w programie. Wydaje mi się brzmieć zbyt płasko, ogólnie cała piosenka wydaje mi się, że byłoby dobrze, gdyby jakiś porządny dźwiękowiec ją popodbijał gdzie trzeba, bo (jak dla mnie) brzmi płasko. Ciężko mi to kurde nazwać xD może miejscami mógłbyś śpiewać wokal niże i wyżej i to nałożyć na siebie? Nie
  • Odpowiedz
@psonaczek: bardzo fajny utwór, na muzyce #!$%@? się znam od strony technicznej ale na last.fm mam na liczniku ponad 4 tysiące różnych zespołów więc trochę już różnej muzyki słyszałem więc jako tako mam porównanie ;) Jedyne co bym zmienił w tym utworze, to, to, że teraz zaczyna się od cięższego grania, lepiej było by gyby utwór zaczynał się jakimiś delikatnymi gitarami a potem wchodziły cięższe brzmienia, coś jak powoli palący się
L.....t - @psonaczek: bardzo fajny utwór, na muzyce #!$%@? się znam od strony technic...

źródło: comment_1641989486Dh5L4jcFisSNEStTZ8wdI8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@psonaczek: dobra robota! Chociaż sam siedzę od lat w klimatach HC, Punk, Oi!, Hard Rock to wchodzi w ucho i widać potencjał. Pomimo tego, że z racji tego co słucham i gdzie bywam to słuch nie ten co dawniej to wszystko wchodzi gładko i jest spójne. Oby tak dalej! Trzymam kciuki
  • Odpowiedz
Po pojawieniu się wokalu myślałem, że dalej będzie, cytując klasyka (W. Manna): "#!$%@?, dana dana" - ale kawałek jednak się obronił, życzę dalszego rozwoju i sukcesów ;)
  • Odpowiedz
@psonaczek: ale #!$%@? znawcow od muzyki tu, i od mixowania i od spiewania, wykop to jednak miejsce wielu talentow szkoda ze marnuja sie w januszexach

akurat sam wole metal co do wokalu, ale riffy mi sie podobajo
  • Odpowiedz
Zajebisty kawalek! Szacunek! Mega profeska! Refren wpada w ucho. Musze przyznac, ze na poczatku wokal mnie troche zaskoczyl bo spodziewalem sie bardziej "surowego" wejscia, ale po krotkiej chwili doszedlem do wniosku, ze w sumie fajnie pasuje. Cos innego :)
Bede z przyjemnoscia sledzil Wasze poczynania. Btw. ciekawy wynalazek ten Les Paul z ruchomym mostkiem ;-)
  • Odpowiedz
@psonaczek: Jest dobrze. Przemyślana, przebojowa (bardzo dobry refren) kompozycja. Może nieco pokombinowałbym w tekście, żeby był bardziej otwarty na różne interpretacje, ale to jakbym już musiał się do czegoś doczepić. Zaskoczył mnie bardzo dobry angielski, ale dopiero na FB sprawdziłem, że rezydujecie w UK ;)
  • Odpowiedz