Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

2 dni temu wrzuciłem teaser do numeru, który możecie obejrzeć i posłuchać właśnie teraz! Od razu biję się w pierś, że nie dałem znać na początku, że jest był to teaser czym rozjuszyłem dużą część wykopu.

Z godnie z umową wołam plusujących poprzedni wpis i proszę was o WYKOP !

Miłego słuchania i oglądania!

Przypominam, że utwór dynamite powstał w oparciu o osobiste dośwadczenia jakimi są ataki paniki / anxiety i czasami bezsilność wobec problemów.

Ps. Numer jest oczywiście na wszelkich możliwych platformach streamingowych, ale jeśli chcesz go w jakości bezstratnej odezwij się do mnie na priv i wyślę Ci linka!

#autorskinumer #pokazmorde #rock #metal #psonaczek
psonaczek - Mirki i Mirabelki! 

2 dni temu wrzuciłem teaser do numeru, który możec...
  • 108
  • Odpowiedz
@psonaczek: Ważne żeby nie pomylić krytyki z wysrywem...

*wolę bardziej przepite, wypalone i przepawiowane struny głosowe. Jak dla mnie zbyt dziecinny głos*

czuł, że musi coś napisać i.......wysrał swoje fobie. Pewnie na stolarni robi cały dzień stąd zamiłowanie do jazgotu. Stylistyka i przemyślane opisy wskazują na twardziela (jakieś 170cm/64kg)
  • Odpowiedz
@Badyl69: moze rzeczywiscie wokal troche wycofany, jakie to jest glupie ze ktos masteruje to w ten sposob zeby typa prawie nie bylo slychac, normalny dzwiekowiec to by to po prostu podciagnal

slychac go jak przez mikrofon z komorki
  • Odpowiedz
@rafalkosnozawszenapropsie dla mnie to brzmi jak soundtrack z gry. Puściłem kilka razy i muzyka spoko ale wokal ginie.
Każdy kawałek który lubię i do którego wracam od roku albo 25lat miał mocny głos i tekst który zostawał w głowie i mogłem sobie nucić. Tu jest nuta przyjemna i.... Tyle. Klip też spoko.
  • Odpowiedz
@psonaczek: Przesłuchałem całe to już napiszę, choć to tylko moja opinia, melomanem nie jestem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gitarki spoko, w ogóle trochę mi to przypomina zespoły typu Papa Roach xD (ale to na plus)
Wokal zupełnie moim zdaniem nie pasuje do całości.
W ogóle mam nadzieję, że nie jesteś akurat tym wokalistą, bo to najsłabszy element zespołu. O głosie już pisałem, choc to może kwestia gustu,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Uważam że to kawał dobrej muzyki, pod kątem technicznym nie ma sensu oceniać (tam za głośno, tam za cicho) bo jest to wszystko spójne i tworzy w całości bardzo dobry efekt. Ja się przyznam że miałem ciarki podczas słuchania. Ja i różowa stwierdzamy jednoznacznie że wokal jest jak najbardziej na miejscu i pasuje do agresywnych riffów. Nagrywajcie więcej, na pewno kupię płytę.
  • Odpowiedz
@psonaczek: Ładnie zaśpiewane, no fajny ten wokal, ale byłbym daleki od stwierdzenia, że pasuje do tego #!$%@?ęcia na początku. Może jakby jakiś inżynier dźwięku nałożył jakiś przester na niego? Będzie znacznie lepiej. Bo zmiksowane elegancko, ale to wszystko. Przez to, że głos taki miły i miękki, brzmi dla mnie jak pop-rock. Niestety, wypada z tym coś zrobić. Niemniej - świetna robota.
  • Odpowiedz
@psonaczek: Naprawdę rewelacyjny utwór. Początkowo rzeczywiście wokal delikatny w porównaniu do intra, co może zaskakiwać. Potem robi się mocniej. Mnie zaciekawiło i odsłuchałem do końca. Refren ekstra - mocno wpada w ucho. U mnie jesteście na plus. Czekam na kolejne kawałki. Można mnie wołać. Powodzenia.
  • Odpowiedz