Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!

2 dni temu wrzuciłem teaser do numeru, który możecie obejrzeć i posłuchać właśnie teraz! Od razu biję się w pierś, że nie dałem znać na początku, że jest był to teaser czym rozjuszyłem dużą część wykopu.

Z godnie z umową wołam plusujących poprzedni wpis i proszę was o WYKOP !

Miłego słuchania i oglądania!

Przypominam, że utwór dynamite powstał w oparciu o osobiste dośwadczenia jakimi są ataki paniki / anxiety i czasami bezsilność wobec problemów.

Ps. Numer jest oczywiście na wszelkich możliwych platformach streamingowych, ale jeśli chcesz go w jakości bezstratnej odezwij się do mnie na priv i wyślę Ci linka!

#autorskinumer #pokazmorde #rock #metal #psonaczek
psonaczek - Mirki i Mirabelki! 

2 dni temu wrzuciłem teaser do numeru, który możec...
  • 108
@a_b_c_d_e: No szybciej niż za rok. Rok zajęło to dlatego, że kiedy mieliśmy wchodzić do studia, to był lockdown w UK, byliśmy na maxa wkurzeni, ale cóż... Trzeba było poczekać. Jak już nagraliśmy singiel, to nagraliśmy teledysk - z samozwańczym wizjonerem, typem który współpracował ze wszystkimi i wszędzie i co to nie on. Uwierz mi nie chciałbyś zobaczyć poprzedniego klipu XDDD chodziłem załamany 2 tygodnie i myślałem, że to jakiś żart
@Zayebiosaurus-Rex: mi też nie pasuje głos bo, bo jak w wielu takich produkcjach jest zbyt cicho w stosunku do muzyki i muzyka go przytłacza. Aż tak się nie znam ale to zapewne robota pana w studio od suwaków by to zrobić tak jak w profesjonalnych nagraniach gdzie głos jest jakby z muzyką ale jednak oddzielnie i się wybija nie będąc jedynie tylko tłem. Aha, i nie znam angielskiego ale to pierwsze