Wpis z mikrobloga

W przedświątecznej gorączce zakupów wpadłem na patrol policji w centrum handlowym Złote Tarasy. Odmówiłem założenia maseczki. Odmówiłem przyjęcia mandatu. Pierwotnie postraszyli mnie natychmiastową wywózką na komendę (sic!). Finalnie eksmitowali mnie (współpracowałem - więc pokojowo) z centrum handlowego no i będziemy się sądzić.

Na razie dostałem wezwanie na komendę. Sprawa z Art.115 §1a KW

Art 116

§ 1. Kto, wiedząc o tym, że:

a) jest chory na gruźlicę, chorobę weneryczną lub inną chorobę zakaźną albo podejrzany o tę chorobę,

(...)

- nie przestrzega zakazów, nakazów, (...) podlega karze grzywny albo karze nagany.


Nie wiem, może czegoś nie rozumiem, ale czytając ten Art. na który się powołali jest dla mnie jasne że sprawa jest dęta a policja brzydko się bawi na zlecenie polityków.

#koronawirus
Nuwada - W przedświątecznej gorączce zakupów wpadłem na patrol policji w centrum hand...

źródło: comment_1641588601o8FEykp3fFMNwcsnX6Mc1k.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@bmbm:

Powodzenia, ja podczas 10 dniowego pobytu w Polsce nie założyłem ani razu i z ciekawości troche na sile szukalem jakiejs konfrontacji i sie nie udało.

Jakby jakims cudem sie nie udalo/poddalbys sie z braku czasu, to zobowiazuje Ci sie w ramach solidarnosci przelac 25% wszystkich kosztow.

( ͡º ͜ʖ͡º)

Tak serio to naprawdę dzięki. Ale wywalę swoja kasę na ten cel. Byli i są ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nuwada: na to wezwanie w ogóle nie musisz się stawiać. Próbują ominac sąd bo to dla nich dużo papierkowej roboty. Poczekaj na wyrok nakazowy i złóż odwołanie w ciągu 7 dni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Nuwada: Tak jak nie rozumiem szurów czy abtyszczepów negujących istnienie pandemii lub skuteczność szczepionek tak popieram walkę z durnymi ograniczeniami i bezprawnymi działaniami policji.

Wszystkie dzbany co piszą, że szkoda im czasu wyraźnie określają, że ich czas jest więcej wart od ich wolności.
Czym więcej osób się postawi tym szybciej się to skończy gdyż sądy nie będą wyrabiać z ilością absurdalnych spraw z automatu przegranych.
Po takiej sprawie, można iść krok
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lipathor: przecież Ty powinieneś się cieszyć. Zdecydowana większość umierający to prawdopodobnie wyborcy Konfy a więc partii której bardzo nie lubisz. Umierają= słabsze wyniki Konfy. No chyba nie jesteś hipokrytą że chcesz ich bronić ale dziecko w brzuchu to już pozwalasz usuwać bo mieszkanie za małe?;)
  • Odpowiedz
wiesz, że w życiu chodzi o coś więcej niż żebyś się nażreć i podbić sobie BMI?


@Gon70: Jak to mówił korwin. Celem życia nie jest przeżycie.
  • Odpowiedz
@novyr9: jeśli piszesz 25 grudnia 2022 to co masz na myśli innego niż dzień? Nie pisze się "dnia 25 grudnia 2022" - t błąd stylistyczny, tak piszą idioci-urzędnicy, którzy zatrzymali się w rozwoju w roku 1991. To jest styl pisania urzędasa sprzed dekad, który w dupie ma zasady języka polskiego - bo naukę języka polskiego zakończył na nieprzeczytaniu o psie który jeździł koleją. Sięgnij do słownika, sięgnij gdziekolwiek gdzie wskazuje się
  • Odpowiedz
@JohnMaxwell: Ja to wiem, natomiast Twoje przypieprzanie się „a co ma być noc” jest równie idiotyczne. Dzień to 24h, dzień w sensie jasno i noc w sensie ciemno to umowne nazwy nie używane w formalnych pismach. Jak widać próbujesz być ąę, a nawet nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać tego co napisałem. Dodatkowo znowu jesteś „przypieprzający się” a nie merytoryczny. Obstawiam studenta pierwszego roku prawa ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@novyr9: 10 rok prawa, administracji i ekologii oraz zarządzania produkcją chleba. xD

Nie poprzedza się daty wskazaniem "dnia". Taka jest zasada języka polskiego i już. W przeciwieństwie do Ciebie nie będę się bawił w określanie czy jesteś w 7 klasie podstawówki czy jesteś belwederskim profesorem. Ty to zrobiłeś wobec mnie, twoja sprawa być może tak segregujesz ludzi i daje Ci to jakieś poczucie wyższości. Ja o Tobie nic nie wiem i
  • Odpowiedz