Wpis z mikrobloga

  • 13
119 + 1 = 120

Tytuł: List pożegnalny
Autor: Janusz Andrzej Zajdel
Gatunek: fantasy, science fiction
ISBN: 8370011896
Wydawnictwo: ALFA
Liczba stron: 200
Ocena: 7/10
Zbiór opowiadań z lat 1960 - 1984 Janusza A. Zajdla wzbogacony o fragmenty dwóch książek oraz konspekty napisanych i nienapisanych książek, i to w połączeniu z obszernym wspomnieniem autora przygotowanym przez Macieja Parowskiego jest największą wartością tej książki bo z bliska poznajemy Zajdla jako człowieka i pisarza oraz możemy poznać potencjał pomysłów i opowieści jakich nie zdążył niestety dokończyć. Pozycja obowiązkowa dla fanów Zajdla

#bookmeter #zajdel #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
aca - 119 + 1 = 120

Tytuł: List pożegnalny
Autor: Janusz Andrzej Zajdel
Gatunek: fan...

źródło: comment_1641624345xNhHYDszyvDfYzmXU0rjC2.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★ (7.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-02-01 12:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: fantasy, science fiction, horror
Liczba stron książki: 200

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Wędrująca Ziemia (Cixin Liu) - najnowsza recenzja usera ialath ★★★★ (8.0 / 10) - Wpis »
2\. Grzesiuk (Bartosz Janiszewski) -
  • Odpowiedz
@MaszynaTrurla: tyle co we fragmentach dodawanych do "Całej prawdy" i nawet nie wiedziałem że ktoś to próbował dokończyć, @Jarek_P pisze że nie warto, a sam chyba spróbuje jak znajdę w bibliotece,
  • Odpowiedz
nawet nie wiedziałem że ktoś to próbował dokończyć,


@aca: konkurs był kilka lat temu, któreś wydawnictwo we współpracy ze spadkobiercami po Zajdlu zrobiło, trzeba było napisać fragment kontynuacji, trzymając się "Zajdla" w treści, a nagrodą była możliwość wydania całej powieści po jej ukończeniu. Konkursowy fragment, który zwyciężył, widziałem i był nawet ok, ale finalnie wydana kontynuacja... to jest może rzecz gustu i nie sposób nie zauważyć, że na "Lubimyczytać" ta książka
  • Odpowiedz