Wpis z mikrobloga

CLOWN WORLD
Dymisja za stwierdzenie faktu, że szczepionki przeciw covidowi to preparaty eksperymentalne? Przecież długoterminowe skutki uboczne szczepionek są kompletnie nieznane, a na jaw co chwilę wychodzą nowe "perełki". Astra i J&J zostały wycofane z obrotu, bo okazało się - po zaszczepieniu nimi milionów - że są nieskuteczne i mogą powodować poważne skutki uboczne na skalę większą, niż sądzono wcześniej.
Po akcji szczepień Moderną / Pfizerem, która do tej pory objęła setki milionów ludzi, okazuje się, że skuteczność szczepionek w kwestii prawdopodobieństwa na zakażenie się i na infekowanie innych jest MINUSOWA po x miesiącach od momentu przyjęcia ostatniej dawki i że 'trzeba' się doszczepiać co niewiadomo ile czasu.
Kuriozalny jest fakt, że słowa CEO Pfizera uznawane są za "fakty naukowe", a podważanie ich za "zaprzeczanie nauce" - przecież to tak, jakby nazywać "foliarzami" osoby, które nie wierzą w słowa producenta papierosów dotyczące szkodliwości palenia tytoniu.
Nauka zawsze polegała na zadawaniu pytań i na kwestionowaniu oficjalnej retoryki. Obecnie "nauka" polega na tępym wpatrywaniu się w narrację panów w telewizorze, na niezadawaniu jakichkolwiek pytań i na bezmyślnym posłuszeństwie. Inżynieria społeczna i ogłupianie motłochu idą pełną parą - na skalę większą, niż w maoistowskich Chinach.
#neuropa #4konserwy #konfederacja #koronawirus #szczepienia #bekazcovidian #bekazpodludzi #polityka
o.....n - CLOWN WORLD
Dymisja za stwierdzenie faktu, że szczepionki przeciw covidowi...

źródło: comment_16416614714sy7ot8ZaG1WKrHXep9kgt.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Ci co chcą niech się szczepią a reszcie niech dadza normalnie żyć. Przeciez wiadomo ze nigdy już nie wrócimy do normalności to już wiadomo od roku.


@marjuch: Najpierw mówisz, żeby dać ludziom normalnie żyć, a potem twierdzisz, że powrót do normalności nie jest możliwy, gdzie tu logika wypowiedzi?
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: Zle się moze wyraziłem bo pisze za szybko, ale chodziło mi to ze władze powinni dac ludziom wolny wybor a ze nie zanosi na to, to powrót do normalności jest niemożliwy
  • Odpowiedz
No hej ziomeczku, zapytałem wcześniej, gdzie masz info o wycofaniu tych szczepionek z obiegu. Chyba powinieneś już coś odszukać, prawda?


@Normie_Lurker: 4h przerwy od wykopu sobie zrobiłem :)
Odpiszę jutro; obecnie jestem zbyt wyczerpany...
  • Odpowiedz