Wpis z mikrobloga

Jest jakaś fajna alternatywa dla fotela Markus z Ikei? Szukam czegoś w okolicach 500-600 zł. Po tym co Ikea odwala z segregacją sanitarną nie bardzo widzi mi się już zasilanie ich konta moimi ciężko zarobionymi szeklami. Już nie wspomnę, że kupienie samego fotela też graniczy z cudem, bo online tego nie można zamówić, a jak już trafi się dostawa to wyprzedaje się w kilka godzin.

#markus #ikea #meble
  • 13
  • Odpowiedz
@DzielnyToster: też już miałem zamawiać, ale w ciul złych opinii jest, że się szybko luzy pojawiają w podłokietnikach i oparciu + oparcie głowy nie trzyma się i spada cały czas w dół.
  • Odpowiedz
@rafoxds: przesiadłem się z gejmingowego krzesła o słabej jakości, które już po latach było mega styrane, więc dla mnie ogromny przeskok, nie wiem jak mogłem tak katować swój kręgosłup. Siedzi się na tym mega wygodnie. Póki co nie mam problemu z opadającym zagłówkiem, mogę spokojnie oprzeć głowę, choć osobiście rzadko z tego korzystam. Są lekkie luzy w podłokietnikach, ale z tego co czytałem w opiniach to tak już po prostu jest.
  • Odpowiedz
@rafoxds: dodam jeszcze, że siedzę bardzo dużo, bo pracuje zdalnie, a po pracy też gram w gierki, także po całym dniu nie mogę nawet już narzekać. Samo siedzisko jest bardzo wygodne, moja dupa ma komfort jak nigdy przedtem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz