Wpis z mikrobloga

Probowal ktos moze picia minoxidilu? (oczyiwscie mowie tutaj z madrym bardzo dokladnym dawkowaniem). Chodzi mi generalnie o to, ze moje wlosy sa dosc dlugie w wiekszosci (a wiekszosc raczej twierdzi, ze mina powinno sie aplikowac po calym skalpie) i jesli mialbym stosowac kuracje przez dluzszy czas, to wygoda stosowania go doustnie przebilaby stosowanie na skore kilkadziesiat razy (o takich rzeczach jak koszt kuracji nie mowiac). Na forach anglojezycznych kilku odwaznych gosci pisalo swoje wrazenia i przy odpowiednim odmierzaniu dawek nie odczuwali zadnych ubokow poza tymi co sa przy prawilnym apikowaniu minoxidolu.
#minoxidil
  • 5
@spidigonzalezik: minoxidil oralnie powoduje duże zatrzymanie wody w organizmie, nawet po 0.5ml doustnie miałem twarz spuchniętą jak po walce bokserskiej. A przy dłuższym użyciu musisz być przygotowany na opuchnięte nadgarstki, kostki i ogóle nabicie wodą
@spidigonzalezik: 1 dzień w lato, bo stwierdziłem, że nie będę psikał a potem wychodził na słońce, tylko wezmę doustnie, dodam, że wziąłem 0.5ml doustnie 2 razy (rano i wieczór). Nie zaryzykował bym dłużej. Serce nawalało, tak że myślałem, że zaraz umrę i dodatkowo opuchlizna taka, że ledwo mogłem otworzyć oczy czy założyć buty
Znaczy się 1 ml płynu to jest jednak 50 mg minoxidolu wiec właściwie kilkanaście razy więcej niż zalecane ( tabletki z tego co się orientuje głównie zawierają 2,5 mg i 5 mg, czasami zdążają się 10 mg) ale tez nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem ze wziąłeś 0,5 ml łącznie czy 2 razy