Wpis z mikrobloga

Miłego początku tygodnia.(っ)っ(っ(っ)っっ(っ)っ (っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ(っ)っ czytam fragmenty czegoś takiego:
#codziennyprzytulas
Pobierz przegro_pisarz - Miłego początku tygodnia.(っ◕‿◕)っ(っ◕‿◕(っ◕‿◕)っっ(っ◕‿◕)っ (っ◕‿◕)っ(っ◕‿◕)っ(...
źródło: comment_164179327168btTavbe3YYG0bvzz459k.jpg
  • 27
@Tygrysia_Lilia: zobaczę jak z tymi fragmentami bo sam czytam pomału losowe fragmenty. Jeden był nawet nawet, że kobieta dzwoniła to mężczyzn z telefonu męża i mówiła im, że się zabije. Z autopsji wiem, że jak kobieta mówi, że się zabije to tego nie zrobi ale jeden gej się nabrał jednak wyjaśnił, że tylko raz był na kawie z jej mężem.
@Tygrysia_Lilia: Znam historię kobiety co była z takim 14 lat, ale oni byli bratnimi duszami, po prostu sfera "romansu" leżała, długo z tego wychodziła.

Znam też z poprzedniej pracy historię faceta co ma byłą żonę lesbijkę, nawet dzieci mają. Chociaż ona chyba była bi, ale wolała kobiety. Generalnie gościu jak się dowiedział o zdradzie to był #!$%@? fest, ale jak się dowiedział że z kobietą to trochę mniej ( ͡º
@Tygrysia_Lilia: nie wiem jak to jest z tymi kobietami. Mnie ciekawi, że te kiedyś to jak się było miłym, dobrze się dogadywało było się w stanie stworzyć związek. Obecnie kobiety mówią "chcę faceta, któremu będę mogła wygadać się z problemów i popatrzeć w oczy i pogadać o wszystkim" a potem się okazuje, że jak chce pogadać z partnerem jak ten pije piwo to on mówi " zamknij mordę" i ta go