Wpis z mikrobloga

ANKIETA: Czy gdyby rzucali petardami i drewniany domek boży się zajął i spłonął doszczętnie, to czy waszym zdaniem to wydarzenie miałoby mniejszą wartość jeśli stałby za nim centaur, niż jeśli byłoby efektem spontanicznego działania widzów?

Bo ja mam wrażenie jak czytam taga że dobre rzeczy które sie dzieją na szkolnej typu listy okuratne z jakiegoś powodu są mniej dobre gdy manipulowane są przez centaura, moim zdaniem jako widza liczy się tylko końcowy efekt boży, przepraszam że tak powiedziałem
#kononowicz

No więc jak?

  • Tak 29.0% (9)
  • Nie 12.9% (4)
  • Jednakowo dobre 58.1% (18)

Oddanych głosów: 31

  • 6
@Takinickk: ale mówie o hipotetycznym scenariuszu jakby to spalenie domku było przez centaura. bo czyn okuratny, i pytanie jest czy wątpliwy jego sprawca niweluje szlachetność czynu
@Schlong: Troche mieszasz, nie chodzi o to że za czymś jest centaur a za czymś widowie tylko o to że jak jest ustawka od centrali to widać to jak na dłoni bo nasz kochany bezbecki redaktor bedzie poinformowany co ma gadać i nie ma tego efektu zaskoczenia. Do tego te listy okuratne o których piszesz od centaura to zazwyczaj słabsza kopia listów co już były, a przyjdzie taki aron i bedzie