Wpis z mikrobloga

Czy mam już zepsuty mózg? Poznałem spoko dziewczynę, całkiem kumatą i niebrzydką. Spotkaliśmy się 3 razy w tym raz u mnie. Nie dała się pocałować na żadnym spotkaniu. Rozmawiałem z nią o tym i powiedziała, że ona potrzebuje więcej czasu przed kontaktem fizycznym. Na spotkaniach niby było o czym gadać, ale nie było chemii. Mieliśmy spotkać się ponownie ale kiedy zapytała się mnie czy nie będę próbować jej pocałować, zakończyłem grzecznie znajomość. Moim zdaniem jeśli na 3 spotkaniu nie będzie chemii i pocałunku to laska spotyka się ze mną, bo jestem teraz jedyną opcją, ale gdyby pojawiła się jakaś ciekawsza alternatywa to by z niej skorzystała. Tym bardziej, że zawsze całowałem się na pierwszym, max drugim spotkaniu. Jak myślicie?
#zwiazki #blackpill #redpill #rozowepaski
  • 53
kobiety tworzą zasady dla beciaków i łamią je dla chadów

po tym co robą oceniaj a nie po tym co mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@harold97: tylko że to co napisałeś pokazuje twoja ignorancję myslac że to dotyczy tylko kobiet. mężczyźni i kobiety lsą zainteresowane osobami które im się bardziej podobają i traktują ich inaczej niż resztę. Szok i niedowierzanie nie?

Poza tym skąd przypuszczenie, że dziewczyna
@konopiapolska: ale mącisz XD napisałem, że faceci nie są w tym przypadku inni od kobiet, zresztą koleś sam wyżej pisał, że on chciał ją pocałować na pierwsze XD więc #!$%@? obertasy i fikoły jak typowa p0lka

a na twojeą drugą część odpowiedziałem w pierwszym komentarzu
kobiety tworzą zasady dla beciaków i łamią je dla chadów
po tym co robą oceniaj a nie po tym co mówią ( ͡° ͜ʖ