Wpis z mikrobloga

Czy mam już zepsuty mózg? Poznałem spoko dziewczynę, całkiem kumatą i niebrzydką. Spotkaliśmy się 3 razy w tym raz u mnie. Nie dała się pocałować na żadnym spotkaniu. Rozmawiałem z nią o tym i powiedziała, że ona potrzebuje więcej czasu przed kontaktem fizycznym. Na spotkaniach niby było o czym gadać, ale nie było chemii. Mieliśmy spotkać się ponownie ale kiedy zapytała się mnie czy nie będę próbować jej pocałować, zakończyłem grzecznie znajomość. Moim zdaniem jeśli na 3 spotkaniu nie będzie chemii i pocałunku to laska spotyka się ze mną, bo jestem teraz jedyną opcją, ale gdyby pojawiła się jakaś ciekawsza alternatywa to by z niej skorzystała. Tym bardziej, że zawsze całowałem się na pierwszym, max drugim spotkaniu. Jak myślicie?
#zwiazki #blackpill #redpill #rozowepaski
  • 53
  • Odpowiedz
@octoberman98: Ogólnie to zależy z tym całowaniem i dotykiem, trafiają się (dość rzadko) dziewczyny które faktycznie potrzebują z tym czasu. Ale ogólnie dwie zasady żeby to określić.
1. (co już stwierdziłeś) Czy jest ta chemia? - Bez tego może być i 100 spotkań i znajomość pozostanie platoniczna.
2. ( trudniejsze do sprawdzenia) Jak zachowuje się przy innych. - w liceum zabawnie mi się obserwowało kłótnie pary,w której dziewczyna miała opory przed
  • Odpowiedz
jeśli na pierwszym spotkaniu próbujesz ją pocałować a ona nie daje to nic z tego nie będzie

lasaka od pierwszej sekundy wie czy jest możliwość, ze będziecie razem czy nie


@harold97: Skąd wziąłeś te bzdury? Ludzie są różni, niektórzy potrzebują czasu, żeby komuś zaufać i poczuć się przy nim swobodnie. Do tego warto podejść do tematu rozsądnie i zwyczajnie dowiedzieć się najważniejszych rzeczy o drugiej osobie, zanim się zdecyduje, czy może
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: XD
kobiety tworzą zasady dla beciaków i łamią je dla chadów
po tym co robą oceniaj a nie po tym co mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zasada podstawowa przy takich wpisach

po za tym wiemy, jesteś inna niż wszystkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) spokojnie
  • Odpowiedz
po tym co robą oceniaj a nie po tym co mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@harold97: No to Ci napisałam, co zrobiłam - nie chciałam się całować z facetem, który mi się podobał, bo widziałam się z nim pierwszy raz. I nie, nie jestem inna niż wszystkie, jest sporo takich kobiet, tylko Ty powtarzasz jakieś przegrywowe teorie wzięte nie wiadomo skąd.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem jeśli na 3 spotkaniu nie będzie chemii i pocałunku to laska spotyka się ze mną, bo jestem teraz jedyną opcją


@octoberman98: może też uważać że zwyczajnie jesteś fajnym kolegą i nikim więcej
jak chcesz się bawić to musisz zorganizować sytuacje w której zobaczy Cię z atrakcyjną (a najlepiej atrakcyjniejszą) kobietą -> wtedy zweryfikuje swój punkt widzenia
jak nie chcesz to albo samemu wrzucasz ją we friendzone (jak macie jakieś
  • Odpowiedz
@octoberman98 iks de

W sumie brednie jakies, jak laska ma ochote to calujecie sie na max 2-3 spotkaniu, pozniej juz easy z gorki, w sumie nie pamietam zwiazku gdzie nie calowalem sie na 2gim czy trzecim spotkaniu, norma.

Moja mi powiedziala ( juz teraz jesteśmy razem) ze po pierwszym spotkaniu nie mogla sie doczekac pierwszego pocalunku.

Wiec nie do konca chyba jest do Ciebie przekonana.
  • Odpowiedz
@octoberman98: o matko mózgi wam już zaspermiło?
3 spotkania a ty już byś chciał się lizać w najlepsze?
Nie ma chemii to ok, mozna odpuścić, ale decyzje o dalszej znajomości na zasadzie "na 2 randce nie chciała mi gargulca #!$%@?ć niech #!$%@?" to jest jakieś gimnazjum mentalne.
Jak nie potrafisz poczekać z pocałowaniem laski trochę czasu to nigdy nie będziesz miał stałego dostępu do pieroga i zostanie #!$%@? w łapie (
  • Odpowiedz
że mnie oceniłaś na 3/10 jak dałem Ci zdjęcie do oceny a Twoja siostra nazwała mnie ofiarą także.


@xydeN-: chyba mnie z kimś pomyliłeś. Ja stwierdziłam że wyglądasz ok, a siostrze się nie spodobałes. Musisz żyć z tym że ludzie mają różne gusta i nie każdemu będziesz się podobał
  • Odpowiedz