Wpis z mikrobloga

Zaskakuje mnie, że jednymi z największych zwolenników segregacji covidowej są środowiska LGBT (czy to wykop albo gdy czytam komentarze na twitterze wśród polskich użytkowników odnośnie AO, to krytyczne wobec Serba komentarze często są pisane rzez osoby, które mają tęczowe flagi w swych profilach).

W naszym kraju podobny przykład dyskryminacji i segregacji ludzi mieliśmy za rządów skrajnej lewicy, gdy komuniści organizowali akcję Hiacynt (na jej czele stał człowiek, który później został nazwany w GW człowiekiem honoru). Skrajni lewicowcy argumentując dbaniem o zdrowie publiczne, dyskryminowali gejów, mówiąc, że to sposób na walkę z hivem. Niecałe 40 lat później osoby, które niedawno byłyby dyskryminowane z zakłamanych powodów medycznych, teraz chcą tak samo dyskryminować innych.

Jako bi byłem 2 razy w związku z facetami, żaden skrajny prawak czy katol nigdy nie zakazał nam dostępu do knajpy/kina/autobusu, za to tęczowi lewicowcy chcą tego, że gdybym teraz chciał umówić się z jakimś kolesiem np. na kawę do jakiegoś lokalu, to państwo powinno interweniować i zakazać nam tego, dopóki nie będziemy mieli kodu QR od koncernu farmaceutycznego. Obecni tęczowi lewicowcy jak widać, mają podobną mentalność, co czerwoni lewicowcy z Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w sumie jeden z nich z dumą pokazywał, że w domu ma wizerunek komunisty-homofoba Che Guevary oraz Mao Zedonga¯\_(ツ)_/¯

Akcja Hiacynt miała taki sam sens, co paszporty covidowe, a obie akcje dla normalnego człowieka są sprzeczne z prawami człowieka czy demokracją.

#bekazlewactwa #lewackalogika #lgbt #koronawirus #covid19 #szczepienia #4konserwy
źródło: comment_1641823403OOTEP7aXi5DzMfyvpsGVnq.jpg
  • 21
@Roger_Casement: mnie to zaś nie zaskakuje w ogóle.
Paszport szczepionkowy w sytuacji gdy szczepienie nie zapobiega transmisji jest tak samo oderwany od faktów i logiki jak wmawianie ludziom, że jest 100 płci albo, że "inkluzywność" osiąga się dzięki dyskryminacji płciowej przy rekrutacji i to jest dobre, takie postępowe.

Dlatego właśnie najbardziej zdewociali kowidianie to wynawcy sekciarkiego "woke" lewactwa. Oni żyją w oderwaniu od rzeczywistości już od dłuższego czasu i przywykli.

Jest
@Roger_Casement

Zaskakuje mnie, że jednymi z największych zwolenników segregacji covidowej są środowiska LGBT


Bo są w dużej mierze lewicowe, prosta piłka.

na jej czele stał człowiek, który później został nazwany w GW człowiekiem honoru


Michnika, z czego się publicznie wycofał.

Niecałe 40 lat później osoby, które niedawno byłyby dyskryminowane z zakłamanych powodów medycznych, teraz chcą tak samo dyskryminować innych.


HIV nie przenosi się drogą kropelkową - segregacja nie ma w jego przypadku