Wpis z mikrobloga

Pierwszy rok w technikum a już mam dość a jeszcze ponad 4 lata. Szkoła to #!$%@? jak niektórzy ludzie. Mogłem iść do liceum ale #!$%@? rok dłużej posiedzę i może na studia pójdę ale zobaczymy. Jakąś dziewczynę znaleźć żeby mieć z kim czas spędzać. Powiedziałem ojcu wczoraj, że prawdopodobnie mam stulejkę. W przyszłym miesiącu pójdę na wizytę i zobaczymy czy operacja będzie konieczna a jeśli to wolałbym anastomatem tylko, że jest trochę drożej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#szkola #stulejka #technikum #anastomat
  • 5
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: Jeszcze zbyt wcześnie by jej powiedzieć jak będzie operacja konieczna to wtedy jej powiem. Ciężko byłoby ukrywać, że miałem operacje. A jak skończę 18 lat to jeszcze operacja przegrody nosowej żeby lepiej się oddychało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dorocix stulejka normalna rzecz - zdarza się.

Co do szkoły, jak pandemia pokazała, system pruski nie jest jedynym słusznym systemem edukacji, pociesz się tym że miliony młodzieży w twoim wieku chodzi do szkoły, nie lubi a jednak zalicza. Jak masz jakieś dobre technikum to się tego trzymaj,
  • Odpowiedz
@Dorocix: rób w narkozie jeśli możesz, większy komfort niż jak ktoś gmera tam przy miejscowym.
I jest to jak najbardziej normalna rzecz, komentarze głupie zwykle pochodzą od mentalnych stuleji ale tego już nie ma jak leczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tonawegla: Podobno operacja anastomatem nie jest bolesna i bardziej komfortowa i bezpieczniejsza niż zwykła operacja pewnie znieczulenie boli więc nie wiem jak w rzeczywistości jest skuteczne znieczulenie miejscowe i czy ogólnie operacja jest bolesna a do narkozy nie jestem przekonany.
  • Odpowiedz