Wpis z mikrobloga

183 + 1 = 184

Tytuł: Paradyzja
Autor: Janusz Andrzej Zajdel
Gatunek: fantastyka, fantasy, science fiction
ISBN: 9788360313404
Wydawnictwo: Aleksandria
Forma książki: audiobook
Ocena: 9/10
Druga w ostatnim czasie książka tego autora, która zagościła w mojej głowie. Po Limes Inferior postanowiłem na dłużej zagościć w świecie a raczej światach pana Janusza. Nie zawiodłem się. Zabieram się za następne jego dzieła, bo teraz już wiem, że ominięcie jakiegokolwiek z nich, będzie się równać z utratą zajebistej przygody.

Nie będę tutaj pisał o czym ta książka jest, no może tylko zaznaczę pobieżnie, że opowiada o życiu na sztucznej planecie stworzonej przez ludzi, aby ich osiedlić na pobliskiej naturalnej planecie. Opowiada o życiu na niej i o prawach które tam panują.
Nie spoilerujac, opowiada też o tym, że człowiek człowiekowi człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oceniam bardzo wysoko. Swietnie stworzone postacie, super prowadzenie, sporo drugiego dna. Świetny tytuł. Polecam.

#bookmeter #fantastykabookmeter #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter
RenkaRenkeMyje - 183 + 1 = 184

Tytuł: Paradyzja
Autor: Janusz Andrzej Zajdel
Gatunek...

źródło: comment_1641841197C8dwsfZGGSoOZch9f4vQvo.jpg

Pobierz
  • 12
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★★★ (8.6 / 10) (17 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2022-02-01 12:00 tag z historią podsumowań »
Kategoria książki: fantasy, science fiction, horror
Liczba stron książki: 200
Gatunek książki: powieść

Ostatnie recenzje tej książki:
1\. 2021-05-28 - Użytkownik butterfly ocenił na: ★★★★★★★★ (8.0 / 10) - Wpis »
2\. 2021-04-19 - Użytkownik rancorn ocenił na: ★★★★★★★★★ (9.0 /
@RenkaRenkeMyje: Postanowiłem sprawdzić na czytniku czy przypadkiem o czymś nie zapomniałem no i patrze, że została mi jeszcze Cała prawda o planecie KSI :D. Musiałem to odłożyć na lepsze czasy po słabym Wyjściu z Cienia. No to wpadnie jak skończę obecną książkę :D
@RenkaRenkeMyje: myszy i ludzie koniecznie do przeczytania :), krótka książka na kilka godzin ale wspaniała :D. Przypomniałeś mi że miałem ją kupić i dać w prezencie przyjacielowi :D.
Dobrze że się odezwałem pod twoim postem :).
Dobry dzień ;), wszystkiego dobrego :D!