Wpis z mikrobloga

Dziś dotarły kola, pierwsze przymiarki za mną. miały ważyć 1410g ważą 1391g chyba napiszę by oddali mi brakujące 19g za które zapłaciłem :D

Jak by ktos sie zastanawiał nad dętkami tubolito (35g szt) To pierwsze wrazenie bardzo dobre, drugie kijowe. Wentyl jakis dziwny, duze problemy by napompować powietrze nie chce wchodzić do środka i trzeba kombinować z kątem głowicy, 3 pompki z każdą to samo.

Koła pierwsze wrażenia pozytywne. Ciekawe jak to ostatecznie wyjdzie z wagą roweru i wyglądem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #szosa
Hipodups - Dziś dotarły kola, pierwsze przymiarki za mną. miały ważyć 1410g ważą 1391...

źródło: comment_1641919651Z5lWsAaVvSKIkI7IAA9aqa.jpg

Pobierz
  • 33
@maciup88: Jak tylko zobaczyłem że są w dobrych cenach to byla tylko kwestia czy 38 czy 50 bo dostępne byly po 2 sztuki :D Ostatecznie wzialem 38, dalej się waham czy to dobry wybór, ale nalatane mialy niecałe 600km a wizualnie 0 śladów, nawet na powierzchni hamującej. Normalnie igla :D
@Dziaku: Lateks jest ponoć bardzo podatny na przebicia w przeciwieństwie do tubolito (oczywiście tylko zaczytane) + chce przetestować. No i docelowe wyścigi to góry, więc wolę trochę mniej gramów niz 2w oporu przy 40km/h :) To już chyba niestety finalny i minimalny setup jesli chodzi o wagę, niżej juz ciężko zejść. Komplet rower + ja nie przekracza 75kg :)
@pstrokatasroka: .ialem pecha, po 600km rozcialem dwie opony i tubolita. kazda inna detka tez by poszla. Pozytywnym zaskoczeniem bylo ze po 6 tygodniach cisnienie z 6.0 spadlo do 5.7 i to pewnie było kwestią sprawdzania cisnienia raz w tygodniu. Jako część lekkiego zestawu - razem z opona 235g bylo ok. Jak nie ciśnieniesz o mase to szkoda hajsu. Teraz cisne na gp5000 zalanych mlekiem i nie czuc roznicy mimo ze doszło