Wpis z mikrobloga

Hey Mircy i Mirabelcy
Uparłem się i próbuje na moim starym kompie odpalić tomb raider shadow of the tomb.
Problem w tym że z zaznaczonym direct 12 w ogóle się nie odpala bo wywala błąd sterownika a z wyłączonym mam straszne błędy na teksturach. Takie migające kawałki jak na zdjęciu.
Moja karta graficzna to gtx 580, tak wiem staroć ale myślałem że jakoś na niskich poleci a tu taki psikus.
Ma ktoś może pomysł jak to rozwiązać?
#gry #informatyka
Ysior - Hey Mircy i Mirabelcy
Uparłem się i próbuje na moim starym kompie odpalić tom...

źródło: comment_16419257391mkNd2GfLjlDdiJ2JuPSu0.jpg

Pobierz
  • 22
@wypokk_ mam oryginał bo był za darmo :)
Nie mogę się przez Google zalogować do nivida expirience niestety. A sterowniki mam najnowsze jakie są.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ysior: hmm, mógłbyś jeszcze spróbować wykonać czystą instalację sterowników od Nvidii, albo używając odpowiedniej opcji w instalatorze, albo, nawet lepiej, usuwając sterownik do zera używając programu DDU.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ysior: pewnie, spróbuj. Gdzieś na reddicie widziałem że na 3GB wersji ktoś grał normalnie, więc to raczej nie ograniczenie wiekowe tej karty, a najprędzej ta ilość VRAMu... Możesz też przeklikać w panelu Nvidia takie ustawienia: https://frondtech.com/shadow-of-the-tomb-raider-performance-guide-fix-lag-fps-drops-and-stuttering/
Jak masz więcej monitorów to odepnij dodatkowe. Możesz też spróbować odpalić w trybie kompatybilności z Windows 7.