Wpis z mikrobloga

Głosowałem w ostatnich wyborach parlamentarnych na Konfederację. Wydają się być lepszą opcją od kompletnie oderwanej od rzeczywistości i jakichkolwiek standardów lewicy, niekompetentnego i pełnego hipokryzji PiSu, a także tęczowych, globalistycznych, libkowych podnóżków z KO.
Cieszę się z oddanego głosu - już nawet #!$%@?ąc od kwestii drugo- / trzecio-rzędnych ( tzn. gejów / transów / "praw kobiet" ) to w najważniejszym mnie nie rozczarowali - są przeciwko covidowemu szaleństwu i zamordyzmowi. W tym samym czasie wszystkie inne opcje popierają ograniczenia pokroju kodów qr przy wyjściu z własnych mieszkań / sugerują wsadzanie ludzi niezaszczepionych do więzień ( przykładowo, Lis na tt niedawno ). Co wam po gejach, lesbach i transach, skoro nie będziecie mogli wyjść z własnego mieszkania bez doszczepiania się co te 3 miesiące?
Ubolewam jedynie na skrajnie infantylną retorykę Konfederacji - przykładowo ich admin na tt to żałość w czystej postaci... no ale to jest detal; w najistotniejszych aspektach dotyczących wolności osobistej Konfederacja trzyma poziom.
#polska #neuropa #4konserwy #konfederacja #koronawirus #szczepienia #bekazlewactwa #polityka
  • 25
@Rejetn: Na szczęście nie jestem żadnym z powyższych i w najbliższych wyborach zagłosuję na Konfederację. Ideały są fajne, ale kiedy mam do wyboru poprawę losu jakiegoś geja lub własną wolność do nieprzyjmowania jakiegoś nieprzebadanego odpowiednio gówna, zwanego nie wiedzieć czemu szczepionką, to wybór jest jasny. A i zanim się zesrasz, to osobiście uważam, że homoseksualiści powinni mieć prawo do zawierania związków oraz adopcji dzieci, aborcja dozwolona na życzenie a czarna mafia