Wpis z mikrobloga

Głosowałem w ostatnich wyborach parlamentarnych na Konfederację. Wydają się być lepszą opcją od kompletnie oderwanej od rzeczywistości i jakichkolwiek standardów lewicy, niekompetentnego i pełnego hipokryzji PiSu, a także tęczowych, globalistycznych, libkowych podnóżków z KO.
Cieszę się z oddanego głosu - już nawet #!$%@?ąc od kwestii drugo- / trzecio-rzędnych ( tzn. gejów / transów / "praw kobiet" ) to w najważniejszym mnie nie rozczarowali - są przeciwko covidowemu szaleństwu i zamordyzmowi. W tym samym czasie wszystkie inne opcje popierają ograniczenia pokroju kodów qr przy wyjściu z własnych mieszkań / sugerują wsadzanie ludzi niezaszczepionych do więzień ( przykładowo, Lis na tt niedawno ). Co wam po gejach, lesbach i transach, skoro nie będziecie mogli wyjść z własnego mieszkania bez doszczepiania się co te 3 miesiące?
Ubolewam jedynie na skrajnie infantylną retorykę Konfederacji - przykładowo ich admin na tt to żałość w czystej postaci... no ale to jest detal; w najistotniejszych aspektach dotyczących wolności osobistej Konfederacja trzyma poziom.
#polska #neuropa #4konserwy #konfederacja #koronawirus #szczepienia #bekazlewactwa #polityka
  • 25
  • Odpowiedz
w najważniejszym mnie nie rozczarowali


@omogl1n: ziomek, ale ty wiesz, że "kowidowe szaleństwo" zaczęło się dużo po tym jak już ten swój głos oddałeś? xD
Zatem:

Nie co wam po gejach, lesbach, transach, tylko to jest ich głównym programem politycznym, który przyciąga najgorsze odpady społeczne.
  • Odpowiedz