Wpis z mikrobloga

Wiecie co sprawia ze Anglia staje się ostoja normalności i paszporty covidowe ani wprowadzanie dyskryminacji jeśli chodzi o zaszczepienie lub nie nie wchodzi w grę? Oprócz obecnych zawirowań na scenie politycznej, nadchodzących wyborach lokalnych i tym ze opozycja tylko czeka żeby pozbyć się Borisa… główna przyczyna są… MNIEJSZOŚCI. Tak, mowa o czarnoskórych oraz Azjatach. Jak udowodnili wielokrotnie - rząd nie ma w starciu z nimi najmniejszych szans, darzą rząd najmniejszym zaufaniem a szczepienia jeszcze mniejszym a jeśli zaczęliby ich zwalniać z pracy lub nie wpuszczać do miejsc publicznie dostępnych - kolejne tornado zamieszek przeszłoby przez cała Anglie zaczynajac od Londynu i tym razem by się nie uspokoiło dopóki politycy nie wsadziliby swoich paszportów covidowych pomiędzy pośladki.
#koronawirus #szczepienia #covid19 #anglia
ouna- - Wiecie co sprawia ze Anglia staje się ostoja normalności i paszporty covidowe...

źródło: comment_1641947167JvHR1khIAebCwrBGrXyLh0.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
tylko czemu ta teoria nie sprawdza się w UE i tam masz zamordyzm na 200%?


@wladyslaw-krakowski: Albo w Stanach. @ouna: Jakieś refleksje, czemu w Stanach traktują tę kwestię inaczej? Czarni w Stanach masowo odmawiają szczepień, zero zaufania do rządu i słusznie. A mimo to żadne z mainstreamowych mediów nie krzyczą o rasizmie, nie ma specjalnych zamieszek, awantur... Cisza. Grzecznie pchają narrację w stronę coraz większej segregacji sanitarnej i coraz większego
  • Odpowiedz
  • 1
@uczalka: Nie wiem jaka jest sytuacja w stanach tak naprawdę, wiem za to jakie są nastroje w UK. Jeśli spojrzysz na to inaczej - policja w stanach jest uzbrojona i nie boi się strzelać, w Anglii nie maja takiej przewagi bo uzbrojonej policji praktycznie nie ma wiec w razie zadym - jak zamieszki z 2011 - będą musieli stać i patrzeć albo sami ryzykować
  • Odpowiedz
@ouna-: ja chyba bede stac w tym roku, chyba pod koniec Q1, poczatek Q2 przed perspektywa relokacji do UK w ramach firmy. Myslisz ze to moze byc dobry krok ? Jak rozmawialem z kolega to martwia rowniez braki towarow w sklepach, chyba ze sie unormowalo ? Relokacja z Irlandii
  • Odpowiedz
@Garcia: Tak naprawdę zależy w której branży - w IT trzeba się obecnie odganiać od rekruterów. Braków towarów nie widziałem tak naprawdę, był tymczasowy problem z paliwem ale po prostu podjechałem na Gulf ( gdzie paliwo jest droższe więc ludzie rzadko jeżdżą ) :)
Ps. Mówię o Londynie, nie wiem jak jest w innych regionach
  • Odpowiedz
  • 0
@ouna- dzięki za odpowiedź. Tak, branża IT. Londyn właśnie docelowo. Oczywiście oprócz braku towaru zastanawia mnie również ten zamordyzm, może będzie powiew wolności, ale chyba nie na długo, bo najwidoczniej czeka nas globalna zmiana.
  • Odpowiedz
  • 0
@Garcia: Zamordyzmu brak jak na razie, maski nie nosiłem od wieków, szczepieni tez nie jesteśmy :) wyślij na PV czym się zajmujesz dokładnie to popytam rekruterów :)
  • Odpowiedz
  • 0
@ouna- to tutaj podobnie, tylko że maska w sklepach mus. Sęk w tym że pracę mam, relokacja wewnętrzna, cisną od jakiegoś czasu i zastanawiam się czy warto. Napisać napisze why not ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
w Anglii nie maja takiej przewagi bo uzbrojonej policji praktycznie nie ma wiec w razie zadym - jak zamieszki z 2011 - będą musieli stać i patrzeć albo sami ryzykować


@ouna-: Rzeczywiście, tu pełna zgoda, tłumaczę dużo zeznań z UK i mogę potwierdzić, że policja jest w większości kompletnie rozbrojona. Ale nadal wątpię, żeby mieli się tam na dłuższą metę oprzeć segregacji i przymusom szczepień, bo wygląda na to, że to
  • Odpowiedz
@uczalka: zauważyłaś że jak się postawił z obostrzeniami i paszportami to nagle afery zaczęły wybuchać po dwóch latach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz