Wpis z mikrobloga

Pisałem to z poprzedniego konta „na gorąco” po tym jak Owca pokazał testy i Seba potwierdził, ze jest legit to sporo osób na tagu mnie wyśmiało aż byłem zszokowany xD

Potworze więc swoją historie - sam miałem testy na obecność substancji w moczu, nie chodziło o sterydy a o dragi i nie na policji (tam sprawdzaliby czy na pewno to ja sikam). Otoz jak nie ma tego aspektu sprawdzania czyli gapienia sie na twojego naganiacza w trakcie oddawania moczu to dziecinnie łatwo oszukiwać takie testy chociażby majac w strzykawce czyjś mocz xD albo nawet herbatę. Ważne w tym moim oszukiwaniu było ze płyn musiał przypominać mocz i nie być zimny bo sikalo sie do plastikowego kubeczka więc pielęgniarka jak wsadzała test do kubka to dotykała go i wiadomo było po temperaturze chociaż czy nie ma jakiegoś oczywistego walka ;)

Nie hejtuje Owcy bo nawet z towarem imponująco wyglada i robi wyniki ale prośba nie dajcie sie robić w #!$%@? xD

Chłopaki z WK wiem ze czytacie tag - wiem ze musicie kłamać z tym towarem bo to jest bardziej moralne niż namawianie ale bujać to my nie nas (;

#sterydy #mikrokoksy #wk
  • 12
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: ale tu nie chodzi nawet o podmiane moczu tylko bezsens takich testów bo wystarczy odpowiednio wcześniej odstawić dane substancje żeby nie wyszły, zresztą te jego testy nie zawierały w uj popularnych specyfików. Duzo kulturystów sie wypowiadało że takie testy to jest banał do oszukania nawet jak lejesz pod nadzorem. Po prostu nigdy się nie dowiemy na 100% czy jest na bombie czy nie, można tylko obserwować jego wyniki-formę-korelacje zmian sylwetki
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie owca robil testy antydopingowe tylko na niektóre substancje. Zawodowi zawodnucy tez je przechodzą przed zawodami czy w trakcie lub po, a kazdy z nich na bombie. Sa maskery do takich rzeczy, rozne specyfiki utrzymuja sie w organizmie w różnym czasie. Obejscie takiego testu jest wiadome i znane przez zainteresowanych. Dla mnie jakby pokazal wtedy zwykle badania krwi i hormonów to by wyszlo jak na dłoni czy jezt w trakcie czy po.
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: zresztą na boga, typ teraz od 2 lat i pewnie do usranego końca kariery, będzie trzymał #!$%@? niski bf przy mega pękatości i gęstości mięśniowej. Kto ćwiczy naturalnie ten wie że stan takiej pernamentnej (redukcji vel trzymania ostrej formy) cały rok jest niemożliwy dla zdrowia fizycznego/hormonalnego w zasadzie a co dopiero dłużej. A on jeszcze trenuje 3 sporty mega obciążające na raz xD
@nigdy_mnie_nie_zbanujecie: @stefan8800: Powiem wam jak sobie ułatwić życie :) Przestać się tym zupełnie interesować, nie istnieje sposób aby jednoznacznie stwierdzić że ktoś nigdy nie brał koksu, więc możecie takiego złapać za rękę a on i tak będzie mówił że to nie jego ręka.
Najlepiej założyć że 99,9% ludzi wali towar i tyle, bo skala dopingu jest przeogromna, a jak wchodzą do tego pieniądze, biznes, sława etc, to odpowiedzcie sobie sami
@IntruderXXL: e tam po prostu fajnie poplotkować sobie i jakieś dramy omawiać xD akurat oranie owcy to jedna z przyjemniejszych dla mnie rzeczy jakie robię w internecie. I oczywiście, nigdy nie dowiemy się na 100% chyba że jakiś ex pracownik się wygada albo jakaś wieksza drama jebnie kiedyś ale wątpie