Wpis z mikrobloga

#motogp #moto3
Nie dałem rady się wczoraj wyrobić i wrzucić kolejnego zawodnika. Zresztą, nie mam wiele do omawiania, bo dzisiejszy bohater to w sieci postać niezbyt rozpisana.

#67 - Alberto Surra - Rivacold Snipers Team (Honda)

Protegowany akademii VR 46, rok młodszy od Bartoliniego, nie ma juniorskiego doświadczenia na szczeblu ogólnoświatowym. Ścigał się głównie we Włoskim Moto 3, w porównaniu do Hiszpańskiego obleganym niczym Mistrzostwa Alpe Adria ( ͡º ͜ʖ͡º).

W Mugello po raz pierwszy zobaczyliśmy go na torze. Trudno mówić o rewelacji, wyścig nieukończony plus kasacja Adriana Fernandeza. Nieoczekiwanie, Snipersy i Filip Salac rozwiązali kontrakt i włoska ekipa sięgnęła po Surrę i od Holandii (z pominięciem dwóch rund, Alberto jeździł na pełen etat. Coś takiego nigdy nie jest proste i tym razem nie było inaczej - cały jego dorobek to szczęśliwy jeden punkt w Portimao.

Pewnie nie będzie zaskoczeniem, jeśli powiem, że nie spodziewam się wielkiej poprawy. Surra jest szybki w deszczu, ale ta umiejętność jest mocno sytuacyjna, bo rzadko zdarzają się takie lata jak deszczowe 2016-17. Walka o pojedyncze punkty to chyba jak na razie jego maksimum.

Typ: trzecia dziesiątka

Wołam: @Zashi, @noriad, @deliver, @werdenOo, @barek_malawajder, @Stitch, @wrobel28, @Wilq9911, @VR46, @WiewiurPL
BogdanBonerEgzorcysta - #motogp #moto3
Nie dałem rady się wczoraj wyrobić i wrzucić k...

źródło: comment_1642083136Sj0liJn1rRRTxca84n7kmf.jpg

Pobierz
  • 1