Wpis z mikrobloga

Murki, mieliście kiedyś problem z #paczkomaty gdzie robiąc zwrot #allegro, wpisaniu kodu, otworzyło skrytkę, zamknęliście, niby wszystko było pięknie, ale nie dostaliście żadnej wiadomości potwierdzającej. Jak się to w waszym przypadku skończyło? Ja niestety trochę zamotany byłem, myślałem że paczka po prostu ruszy i na allegro sobie będę sprawdzał. Jednak ona stoi w miejscu. Zgłosiłem dziś ten fakt, #inpost ma 48h na odpowiedź, jednak zastanawiam się czy jestem kilka stówek za produkt w plecy, czy jednak ogarniają temat?
  • 7
@2020 Problem jest taki, że allegro nie wymagalo żadnych danych na paczce, więc nie dałem tam żadnego numeru. Jedynie zapakowaną paczkę.
@Boyzee: allegro moze wymagac jedynie numeru zwrotu, typu QWER/2021 jak i kod zwrotu na paczce jesli paczkomat; ale to i tak nic nie zmienia, bo paczke moga znalezc po opisie paczki przez ciebie + ew. zawartosci...
@2020 Dzięki wielkie! Faktem jest, że opisywałem paczkę, nawet byłem w stanie dosyć precyzyjnie określić miejsce ulokowania. Faktem jest, że dałem trochę dupy, że nie zadzwonilem od razu odnośnie braku powiadomienia, ale to mój pierwszy zwrot allegro i nie wiedzialem jak ro wygląda. :)