Wpis z mikrobloga

Za gówniaka ojciec rozbudził we mnie zainteresowanie grami, szczególnie Prince Of Persia zapadła mi w pamięci, dzisiaj posiadam wszystkie części w oryginale na PC, ostatnio wróciłem właśnie myślami do 2 i 3 i jej pięknego soundtracku, ta seria to moja ulubiona ze wszystkich gier jakie są, praktycznie co roku staram się chociaż raz do tego wszystkiego wrócić i powspominać dobre czasy.

Pamiętam jak dopiero jak już byłem trochę starszy udało mi się odblokować wszystkie przedłużenia życia dzięki czemu odblokować dobre zakończenie w 2(pierwszy raz oczywiście), bo kiedyś nie było poradników do gier i kiedyś z nich nie korzystałem. Wtedy mówię do ojca, że udało mi się na co on to poczekaj zaraz przyjdę bo chce zobaczyć też. Eh, pięknie czasy. Na zawsze ta seria zostanie już ze mną.

Kupiłem nawet remake 1 na ps4(bo chciałem wersje pudełkową) ale patrząc na dzisiejszy Ubisoft to nie wiem czy dożyje tego remake XD
#przegryw #wygryw #dziecinstwo #gry #princeofpersia #tatochad #dobreczasy #ps4 #remake #pc #staregry
karix98 - Za gówniaka ojciec rozbudził we mnie zainteresowanie grami, szczególnie Pri...

źródło: comment_1642283681TFhlCzwYwemmzYN5KpAy7L.jpg

Pobierz
  • 9