Wpis z mikrobloga

@bullsh1t: Czy nudne ? Czasami tak, dlatego robię sobie przerwę od keto tylko dlatego że mam super ochotę na pomarańcze. Tylko dlatego, poza tym dieta keto bardzo mi pasuje, zawsze lubiłem jeść tłusto i syto. Można by długo pisać, mi ta dieta pasuje i czuję sie na niej świetnie, no i jem to co lubię
@felixos: polecam robic w piekarniku ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak dodasz wtedy warzywek jakichkolwiek (typu marchew, cebula, papryka, itp) to one wręcz się w tym sosie rozpuszczą i będzie jeszcze lepsze niż naturalny sosik z mięsiwa.

Ogólnie props, pysznie wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@felixos: spoko nie hejtuje bo jak ktos chce sie odchudzac to prawdopodobnie najlepsza opcja tylko jesli ktos nie jest wielbicielem tego typu jedzenia to nie wytrzyma docelowo jedzac w ten sposob a o to chodzi w diecie, zeby przestala byc restrykcja tylko stala sie normalnym sposobem jedzenia.
@bullsh1t: Czy nudne ? Czasami tak, dlatego robię sobie przerwę od keto tylko dlatego że mam super ochotę na pomarańcze. Tylko dlatego, poza tym dieta keto bardzo mi pasuje, zawsze lubiłem jeść tłusto i syto. Można by długo pisać, mi ta dieta pasuje i czuję sie na niej świetnie, no i jem to co lubię


@felixos: Dlatego ja już odpuściłem keto i jem LCHF ale jak mam ochotę na węgle
@bbkon: Dieta keto opiera się na wejściu w stan ketozy i walkę ze sobą żeby z niej nie wypaść ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na LCHF po prostu zrezygnowałem z wszelkiego cukru i ograniczyłem spożycie węgli. Ale nie muszę sprawdzac w Fitatu czy mogę sobie wieczorem pozwolić zjeść pomarańcze albo jabłko, żeby nie wywaliło z ketozy.

Dieta keto jest super, ale nie dla mnie.
@Jaroslaw_Keller: ja tak samo. Keto spoko do agresywnego odchudzania ale jesli nie jestes fanem miesiw i masz np. wyjscia do tesciow czy znajomych i nie chcesz calego zycia podporzadkowywac to lepiej LCHF <3 Ofc niech kazdy sobie sam wybierze co woli