Wpis z mikrobloga

szczerze to ja nie potrafię grać w lola, nie potrafiłem grać w csa, wiecznie najniższa ranga, oglądało się poradniki, taktyki, inne farmazony i gówno to dało, znajomy mnie namawia na lola zebym tez pooglądał poradniki ale ja nie chce, ja mam za wolną reakcje w online, stresuje się w stresujących sytuacjach i wywalam się najcześciej, nie ogarniam mini mapy, nie mam podzielności uwagi, całe życie będę siedział w tym bronzie czy nawet żelazie, po prostu nie potrafię, że zły team się trafia to inne sprawa ale widze sam po sobie, ja zbieram skiny i z tego mam funny i mi to wystarczy
#przegryw #gry #leagueoflegends
  • 13
@karix98: Graj prostymi mechanicznie postaciami i ucz się np zerkać na mini mape co 3 sekundy. Powiększ mini mape, zmniejsz czat, myśl w jaki sposób możesz wygrać linie, w jaki sposób możesz wygrać grę. (np. naciskając wczesnie bo się gorzej skalujesz lub na odwrót). Podziel to sobie na kroki.
@karix98: Możesz też np ustalić sobie zasady, grając na topie gdy nie mam wizji w krzaku koło lini i gdy nie widze wrogiego junglera, nie wychodzę dalej niż 1/3 linii. Nie panikuj w momencie jak ktoś na ciebie biegnie tylko spokojnie kalkuluj czy opłaca się palić flesza czy lepiej się #!$%@?ć bo flesz i tak nic nie da.

Świetną postacią do poprawy swojego makro jest Twisted Fate. Na lini starasz się
@karix98: predyspozycji nie oszukasz, ale z doświadczenia wiem że ludzie są w low elo np. w goldzie bo nie chcą się nic nauczyć, gdyby chcieli to by progresowali.