Wpis z mikrobloga

#nowylad #polska #pieniadze
#bekazpisu Mówi to facet, którego rodzina zjada zapewne te 50 złoty na śniadanie a drugie 50 Morawiecki przepala jadąc służbowym samochodem i popijając kawę. Ale biedak nań głosujący będzie się starał ze wszystkich sił by udowodnić PeOwcom, że się da te 100 złoty zaoszczędzić jak pan Premier powiedział. A potem będzie chwalił wokoło jaka ta władza dobra. Pamiętam takich ludzi z czasów PRLu. Nic się mentalność bolaka nie zmieniła. Dalej zje gówno spod siebie by tylko udowodnić swoją lojalność wobec władzy
CipakKrulRzycia - #nowylad #polska #pieniadze 
#bekazpisu Mówi to facet, którego rod...

źródło: comment_1642399470TJgRtCQ4rBYPs3S82K4xDs.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Taa - im bardziej elity oderwane od społeczeństwa tym gorzej. Patrz - koszyk kaczyńskiego. Takie zakupy zrobił że nic się z tego ugotować nie da, ten facet se chyba nawet kanapki nie umie zrobić xD
  • Odpowiedz
@Pituch: Wszędzie tak, z tym że tu w UK jak nie ma na co zgonić to zgania się na Brexit. Już od nowego roku zauważyłem drobne podwyżki - sałata lodowa kosztowała 43p za główkę a wczoraj byłem w sklepie i już po 50. Niby niewiele ale te 43p to aż miałem zakodowane w pamięci :D
  • Odpowiedz
  • 3
@#!$%@? wczoraj na basenie stara babcia stwierdziła, że przecież w Niemczech też drogi gaz.

Odpowiedziałem jej, że przynajmniej tam nie sprzedali za 57mld pakietów klimatycznych aby mieć na bombelki
  • Odpowiedz
Jak zwykle Polacy nie myślą długofalowo. Taka prawda, że towary cenę brutto będą mieć taką samą, może mniejszą.
A za pół roku, jak skończy się zerowy VAT to podskoczą jeszcze o 5%. Good job panie Mateuszu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@markhausen:

A za pół roku, jak skończy się zerowy VAT to podskoczą jeszcze o 5%. Good job panie Mateuszu


Zbijają sztucznie ceny żeby na wiosnę wybory przeprowadzić. Dla nich to ostatnia szansa na kolejną kadencję.
  • Odpowiedz
  • 0
@MarianoaItaliano Kupić cokolwiek na śniadanie, obiad i kolację i ledwo do jednej reklamówki wejdzie.

Jak ledwo wejdzie to znaczy się że kupiłeś dużo i potrzebujesz więcej niż jedną
  • Odpowiedz
@#!$%@?: I jeszcze ta narracja, żeby pilnować przedsiębiorców czy obniżyli ceny. Tych samych przedsiębiorców którym nowy ład podniósł koszty utrzymania biznesu tak, że ceny będą musieli podnieść.

#!$%@?ństwo w czystej postaci
  • Odpowiedz