Wpis z mikrobloga

Na następne krankedy chcę być gotowy, więc sobie #!$%@?ę linię. Czy na Emile zestaw wenta, staba, turbo będzie git? Czy jednak trzeba dwa moduły do celowania?
#wot
  • 8
@kuraku: sorry to ci nie pomogę, linię do Krana robiłem z rok temu jak nie lepiej i nie pamiętam. Choć mi się wydaje że bardziej moduły pod celowanie bo wtedy nie było mety na turbo.
@kuraku: Emile są zamulone jak 1.0mpi w fabii, więc tak, ten zestaw jest dobry na randomy. Natomiast na krankedy warto mieć na kranie HP, turbo i stabę, a pod miasto wymienić turbo na wentę. Tym grasz na blisko, więc korzyści z dawania więcej modułów do celności są marginalne. Do strzelania z daleka i tak te czołgi średnio się nadają, niezależnie co tam zamontujesz.
@Bioenergoterapeuta: to tak, to wiem, choć ulepszeń polowych nie zdążę nabić pewnie. Ale dzięki za opinię.
Muszę wyczuć jeszcze na co mogę sobie tym Emilem pozwolić, bo na dzień dobry mnie Bisonte w wieżę spenetrował. Choć potem jak zacząłem grać podjeżdżając pod nasypy, żeby pochylić wieżę do tyłu to już więcej odbijałem.
@Bioenergoterapeuta: rzeczywiście, odpaliłem właśnie na tanks.gg i na płaskim takie t-10 może strzelać gdzie tylko chce, a jakbym miał high ground to wystarczy, że odpali HEATy.
Muszę o tym pamiętać podczas gry( ͡° ͜ʖ ͡°)
Emil II rzeczywiście dużo mocniejszą wieżę ma. Dobrze wiedzieć.
@kuraku: Emil 2 to jest wisienka na torcie tej linii, więc rób go jak najszybciej, nawet za schematy. Co do wyposażenia to polecam turbo, stabę (ja nawet dałem fioletową) oraz ulepszony mechanizm obracania. Na drugie wyposażenie zamiast ulepszonego mechanizmu możesz dać wentę, a jak masz słabą załogę bez perków na zasięg to opcjonalnie możesz dać optykę.