Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się dziś, jak gnik dostał od samochodziarza kamerę w lusterku która wtedy warta była prawie 2,000 PLN, a że najlepszy atat na świecie jest po doktoracie biznesu na Oxfordzie, to nasz zgierski biznesmen zamiast akat zostawić w lombardzie za nawet te 500 ziko czy sprzedać za dobre hajsy, to podeptał i wrzucił do kosza xD
Niestety nie mogłen znaleźć wideo, ale do dziś pamiętam jaki był z siebie dumny potem i pompował przez kolejne 2 tyg w każdym gniocie jaki to on nie jest krul i że wygrywa xDDD

Ironią losu był późniejszy fakt iż wydało się że gnik ukradł 300 ziko z ad sense z top gniota - bo "te pieniądze mu się należały po prostu, kutko na temat"

Akat wizicie finowie, czasem czeba przegrać wojnę, żeby wygrać tego typu potyczkę i stracić - to taki gnikizm - jak midas dotykiem zamieniał wszystko w złoto, to gnik dotykiem zamienia wszystko w gówno.
#bonzo #patostreamy
Skatedog - Przypomniało mi się dziś, jak gnik dostał od samochodziarza kamerę w luste...

źródło: comment_1642469136RiHZy0qtkBytzO7SyzHDnp.jpg

Pobierz
  • 5
@ile_wlezie: A faktoza, już kompletnie zapomniałem o tym że faktycznie dostał jeszcze mandat za to xDDD
O ja jebe, zrobiłeś mi tym info dzień jak sobie teraz przypomniałem, serio.
Serio, normalni ludzie to by się bardzo musieli postarać żeby #!$%@?ć takie makao, myśle że nawet Grabowski by nie podołał jakby ktoś mu dał taki skrypt i role do odegrania, a nasz klejnot zgierza potrafi - to jest naprawdę niesamowite.
@Skatedog: wszystko to miało miejsce, bo top gniot wymagał czegoś od uszoka. Wstać z łóżka (może i nawet rano) nagrać filmik, męczyć go psychicznie i fizycznie żeby wypowiedział 3 zdania poprawnie przez kilka godzin, przecież dla jego DLRyzmu to tortury. Nawet picie harnasia w czasie nagrania nie rownowazyło tych kolosanych obowiązków obciążajacych orzeszek w głowie Mateu. Bezrobocie jest w mateu bardzo mocne.