Wpis z mikrobloga

Nie męczy Was ta dobrze sprzedana piramida finansowa? Przypomniały mi się posty babek które chodziły na spotkania i zostały nauczone jak w social media kreować zdrowego ducha za pomocą zajebiście energetycznych herbatek które są z nimi wszędzie i ratują życie w każdej chwili. A na tablicach na #facebook zdjęcia ze spotkań gdzie jeden dobrze ubrany gość sprzedaje im tanie hasła("Pomyśl czy gdyby nie Twój sukces byłbyś w miejscu, gdzie jesteś obecnie?") a one biją brawo i na każdym zdjęciu pokazują że jest super.
Mowa o #huel #piramidafinansowa #pelikany
  • 9
@jerzalke: Jak dobrze pamietam to się nazywało Herbalife? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do Huel — korzystam i sobie chwale, kupując za 2/3 wartości od ludzi, którym smak nie odpowiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
może jestem głupi ale nie dostrzegam w tym żadnej piramidy finansowej.
@jerzalke: Huel i piramida finansowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny problem jaki z nimi mam to strasznie agresywna reklama. Zaryzykował bym stwierdzeniem, że to najczęściej reklamowany produkt jaki widzę u siebie w necie. Praktycznie za każdym razem jak wejde na fb to widzę własnie Huela.

A sam produkt to już wiele razy było to omawiane. Dla mnie szejki są fajne jako zamiennik śniadania, a jak kupisz kilka
@jerzalke: MLMowe piramidy finansowe obiecują uczestnikom:
1. "pracę" (jako własny "biznes"),
2. zarabianie pieniędzy w wyniku tej "pracy",
3. nawet setki tysięcy mamony miesięcznie, gdy zwerbowałeś do oszustwa dużo uczestników werbujących dalej.
Dobrym przykładem takiego oszustwa jest MLM Herbalife, jak już wyżej wspomniano.

Szukałem teraz info o Huel, żeby sprawdzić, czy to MLM. Okazuje się, że Huel obiecuje jedynie zniżki na ich produkty za polecanie ludzi, a to coś innego, niż
@renalum: no właśnie wydaje mi się że to jakiś porządny wałek na grubszą skalę. Wszędzie reklamy, zadowoleni ludzie. Ale widziałem też takich którzy to reklamują gdzieś w czeluściach.
@jerzalke: xD Jadłem na lunch w pracy wczoraj. I 4 razy w zeszłym tygodniu. Żyję, chodzę i czuję się dobrze. Na pewno lepiej niż jakbym miał wyjść na smażonego kotleta na miasto. Jak mam być niezadowolony?
Ap ropo ceny - gdzie dostaniesz za 7 zł jedzenie na mieście? Taka cena wychodzi za porcję tego proszku.
Wciąż może być to inny rodzaj scamu. Jeżeli obiecują efekty, na które nie ma naukowych dowodów, to jest to scam

no właśnie wydaje mi się że to jakiś porządny wałek na grubszą skalę. Wszędzie reklamy, zadowoleni ludzie. Ale widziałem też takich którzy to reklamują gdzieś w czeluściach.


@renalum:
@jerzalke:
Kupujesz dokładnie to co jest opisane. Skład jest podany na opakowaniu, na stronie producenta pewnie też. Są zniżki na kolejne zakupy