Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co myślicie o przeprowadzeniu się do bogatego kraju arabskiego (np. #uae i #dubaj lub #bahrajn czy #katar), zdalnej pracy i zbudowaniu związku np. z #azjatka? Zweryfikujcie proszę argumenty:

+ brak podatków dochodowych
+ patriarchalna kultura, ograniczająca #hipergamia i #blackpill
+ biali są uznawani za atrakcyjniejszych od innych grup etnicznych, w tym stanowiących większość Arabów
+ relacje z Azjatkami są średnio stabilniejsze niż te z białymi kobietami
+ wysoki ogólny poziom życia

- wysokie koszty życia
- upalny klimat
- wysoka konkurencja (bogaci i przystojni expaci z całego świata), patologie (podziemie prostytucyjne, nasze koprofagiczne rodaczkI)
- ograniczone swobody obywatelskie (nie jestem aktywny politycznie, ale ogólnie trzeba uważać z wolnością słowa czy nawet niektórymi lekami/suplementami)
- nieznane mi są szczegóły lokalnego prawa rozwodowego (zabezpiecza mężczyznę, czy raczej wyzyskuje go tak jak w Polsce i wielu innych krajach?)

#pytanie #zea #arabowie #azja #slub #rozwod #podrozujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61e6bc67f7bdff000a92990f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co myślicie o przeprowadzeniu się d...

źródło: comment_1642522778crtuxgCiB8YjR0yZZg9kTR.jpg

Pobierz
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę hardcorowe kraje żeś sobie wybrał wg mnie. Jak nie narzekasz na $$ to celuj w amerykę środkową. Z tych plusów co wymieniłeś większość się też będzie zgadzać a z minusów zostanie tylko upalny klimat (chociaż nie tak bardzo jak taki Dubaj np.).
No właśnie chcę się dowiedzieć, jak prawo reguluje tam śluby i rozwody (plus relacje płci w ogóle) w stosunku np. do tego, co mamy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam znajomych w Omanie ale ponoć kraje są dość podobne.
Tam jak się bierze ślub to trzeba już ustalić ile kasy czy złota dostanie kobieta za urodzenie każdego dziecka oraz deklaruje się ewentualne alimenty oraz
SilosNierdzewny: XD
XXD
XXXD
XXXXD
XXXXXD

Pewnie żeś przegryw, co pisze baity, ale jeśli to prawda to XD. Ani w Azji, ani w Ameryce Płd. ani w Afryce nie znajdziesz sb baby jak nie masz wyglądu, kasy lub charyzmy. Po prostu będziesz nieatrakcyjny dla tych kobiet.
Najpierw przegrywy biły konia do Ukrainek, które potrafią być równie roszczeniowe, co Polki. Teraz do Azjatek? Czekam aż zachwycicie się kulturą islamską.

Zaakceptował: LeVentLeCri
AnonimoweMirkoWyznania - SilosNierdzewny: XD
XXD
XXXD
XXXXD
XXXXXD

Pewnie żeś ...

źródło: comment_1642540523SICVIwLwjOANlQceuU0gWY.jpg

Pobierz
Przecież Azjatki mają znacznie wyższe IQ od Arabek i tworzą najbardziej stabilne małżeństwa.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale przeciez Ty napisales, ze chcesz jechac do kraju arabskiego i tam szukac Azjatki.
Chyba ze zle Cie zrozumialem.

Jesli chcesz szukac Azjatki w kraju arabskim to juz napisalem wczesniej, to tak jak pojechac do UK zeby szukac Polki. Jakies znajdziesz, ale na pewno nie te z wyższym IQ ani nie te najbardziej wartosciowe.