Wpis z mikrobloga

Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #ideologiagender jest twierdzenie: "Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!". Nieprawda!
Tutaj: za zgodą matki dokonano amputacji piersi 14letniej dziewczynki. Matka chwali się wynikiem na zamkniętej grupie.

#bekazlewactwa #4konserwy #konfederacja
Pobierz l.....l - Krzywdzenie dziewczynek

Jednym z elementów propagandy #IdeologiaGender j...
źródło: comment_1642580517HXrZVaHaZ9hhS5tzEEsT3s.jpg
  • 234
@Volki: jeśli dziecko z postu opa jest w tych 75% to współczuję. Korekta płci to nie zmiana fryzyury. Zawsze mnie zastanawiało właśnie jak to jest oceniane, kiedy jest 100% pewności że korekta płci nie skończy się załamaniem nerwowym. W wieku 14lat to miałem taki hormonalny kocioł panoramixa w organizmie że rownie dobrze mogłem chcec był dinozaurem.
jeśli psycholog stwierdził


@Wedam: psycholodzy w tym kraju xD (w innych krajach pewnie też xd) kiedyś miałem znajomą, która była z podobnym problemem u psychologa w wieku 13-14 lat, nienawidziła swojego damskiego ciała, związywała cycki bandażami na płasko i tak chodziła do szkoły, włosy oczywiście krótkie męskie. psycholog nagadał jej bzdur, przez które zrobiła sporo głupich rzeczy xd ja ją poznałem trochę przed jej osiemnastką i wyglądała już jak dziewczyna, żałowała
@Porton: trans to też na pewno nie będzie odczuwał swojej płci biologicznej i korzystniejsze z jego perspektywy jest korekcja płci. To takie zaleczanie objawów. I nie, to nie są zaburzenia w stylu jestem napoleonem, bo leki w tym przypadku nie działają. Nie dasz komuś pigułki a on powie, nie jestem mężczyzną jednak, jestem kobietą.
I nie da się zrobić z kobiety, biologicznego mężczyzny, ale da się upodobnić kobietę, która czuje się