Wpis z mikrobloga

@KondProsty a czy to coś dziwnego? Wpisz w google to wyskoczy ci masa zdjęć nagich dzieci w kontekście biologicznym i medycznym. Jeśli doszukujesz sie tutaj podtekstu sexualnego to z tobą jest coś nie tak.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@s3mpaaj: nie znam się za dobrze, nie znam się praktycznie wcale, ale z tego co słyszałem od jednej dziewczyny, to operacyjna korekcja płci wymaga zgody psychiatry.

@Wedam: jak by to był jakiś problem ta zgoda
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@l-RAD-l: jeśli psycholog stwierdził że faktycznie tej osobie będzie lepiej jako mężczyźnie niż kobiecie, bo tak wynika z jej osobowości czy innych cech, to chyba dobrze że jak najszybciej zaczęto korekcję płci. W wieku 15 lat hormony jeszcze tak mocno nie zmieniły organizmu, więc na ulicy taka osoba będzie nierozpoznawalna jeśli chodzi o płeć.


"Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!"


@l-RAD-l: kto tak mówi, jeśli są zalecenia
szpongiel - > @l-RAD-l: jeśli psycholog stwierdził że faktycznie tej osobie będzie le...

źródło: comment_1642596641X03rt9tdRodgW9HrUh3ZL6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: @Atreyu: @guest: Ej, a może jest tak, że religia katolicka to jest bakteria, ale taka umiarkowana, a lewactwo to taka zajadła wyniszczająca bakteria.
I jak jest w kraju katolicyzm, to tak jakby umiarkowana bakteria zajmuje miejsce, i nie daje miejsca na te zajadłe bakterie?
Nie ma co marzyć o powierzchni wolnej od bakterii, bo to nie potrwa za długi, i tak coś tą powierzchnię szybko zajmie - najczęściej
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: jasne, że jest moda i są dziwni ludzie, którzy krzywdzą swoje dzieci, nie wykluczam tego. Natomiast uważam też, że są przypadki gdzie zmiana płci u dziecka jest medycznie uzasadniona. Tego konkretnego przypadku nie znam więcej nie będę oceniał. Natomiast obserwuję z prawej strony społeczności tego portalu wypieranie w ogóle faktu, że taka operacja jest czymś normalnym w sytuacji zaburzeń płci, które jak sam przyznałeś istnieją.
  • Odpowiedz
@l-RAD-l: lekarze którzy dokonują takich operacji to prawdziwi #!$%@? których się powinno zamykać. Dla hajsu robią taką zbrodnie.

Rozumiem jeszcze jak człowiek dorosły, ale #!$%@? mać 14 lat? W tym wieku to ja w GTA Vice City grałem a rok później pierwszy raz konia zwaliłem, za kolejne 6 lat pierwszy raz dopiero ruchałem a przez ten czas jeździłem na rowerze, uczyłem się nowych rzeczy, poznawałem moją pasję która obecnie jest moją
  • Odpowiedz
  • 11
Psychologia i nauka wybierz jedno xD

Jak psychiatra będzie ultra lewakiem to powie że zajebisty pomysł, jak ultra prawakiem to powie że #!$%@? pomysł. A że na psychologię brną głównie młode dziewczyny o zdefiniowanych upodobaniach typu netflix and chill to finał jest każdemu znany. A potem.
trejn - Psychologia i nauka wybierz jedno xD

Jak psychiatra będzie ultra lewakiem to...

źródło: comment_1642597777fhJ54WxyB0B74vzbsUZd1v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jak wiadomo religia to zło bo indoktrynuje dzieci.

Ale obcięcie cycków 14 latce i wmówienie jej że jest chłopakiem jest jak najbardziej w porządku.


@guest: #!$%@?, to jest tak złota myśl że zaraz oprawię ją w jakąś ramkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@l-RAD-l: to nie jest Ameryka że wchodzisz do lekarza mówisz "proszę hormony i operacje od razu najlepiej" i ci robią od ręki, w Polsce trzeba odbyć w #!$%@? wizyt u lekarza żeby dostać papiery więc nie wiem czemu to traktujecie jako "decyzję z dnia na dzień". Plus jakby #!$%@? to kogo obchodzi. Załóżmy, że ten człowiek spiedoli sobie życie w taki sposób, i co z tego? Jakby nikogo poza nim to
  • Odpowiedz
Natomiast obserwuję z prawej strony społeczności tego portalu wypieranie w ogóle faktu, że taka operacja jest czymś normalnym w sytuacji zaburzeń płci, które jak sam przyznałeś istnieją.


@Kai: jeśli ktoś uważa się za Napoleona, a ma 198 cm wzrostu, to nie ucinają mu nóg, żeby wzrostem pasował do oryginału. Chyba lepiej znaleźć przełącznik w mózgu, niż kaleczyć ciało. I założę się, że w większości jest to wpływ wychowania przez toksyczne matki,
  • Odpowiedz
@Wedam: Tak jakby psychologia była prawdziwą nauką i miała jakieś przyzwoite metody badawcze. Skrzywdzili dziecko na podstawie opinii przygłupa po pseudostudiach, a progresywne owce klaszczą uszami z zachwytu.
  • Odpowiedz
a skąd sugerujesz, że ktoś jej wmówił, że jest chłopakiem, a nie, że sama do tego doszła?


@zdjeciegipsu: bo jest zbyt głupi na samodzielne przemyślenia, wszystko co wie o świecie, ktoś mu powiedział. Dlatego jest prawakiem.
  • Odpowiedz
Jednym z elementów propagandy #ideologiagender jest twierdzenie: "Dzieci nie są operowane! Nikt nie daje dzieciom hormonów!". Nieprawda!


@l-RAD-l: A kto tak twierdzi? Bo ja spotkałem się z tym że nikt nie robi tego na siłę.

Tutaj: za zgodą matki dokonano amputacji piersi 14letniej dziewczynki. Matka chwali się wynikiem na zamkniętej grupie.


@l-RAD-l: A o tym że jest to dziewczynka na 100% świadczą o tym gruczoły mlekowe tak? A wiesz że
  • Odpowiedz