Wpis z mikrobloga

Heja, za pół roku nastanie kres nadawania sygnału DVB-T i nastanie panowanie DVB-T2 :D I w związku z tym mam pytanie - czy ktoś z was kojarzy i poleca jakieś urządzenie łączące w sobie funkcje tunera DVB-T2 oraz TV Boxa - chodzi mi nie tylko możliwość odbierania kanałów w nowym standardzie na starym TV ale również o Miracast/Chromecast (bezprzewodowe udost. ekranu z telefonu/laptopa na TV), posiadające wbudowany WLAN i obsługujące Netflixy, HBO GO itd.

Znalazłem coś takiego jak WIWA Dream Box TV, prawie ideał ale niestety hula na przestarzałym Androidzie 5 (więc obecnie w sumie sporo może na tym nie zadziałać).

Będę wdzięczny za wszelkie porady i sugestie :) Chodzi mi konkretnie o urządzenie łączące obie te funkcje, osobno tuner i tv box jest dużo prościej znaleźć ale potrzebuję właśnie takiego 2w1.

#tv #telewizja #dvbt #tuner #tvbox #wlan #miracast #technologia #porady
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Squallo91: tylko ten box Canal+ ma ułomne DVB-T. Nie ma nagrywania, nie ma epg, nie ma zamiany kanałów góra dół. Trzeba coś ze sklepu Google dogrywać aby to było używalne, podobno nie ma w sklepie Amazon Prime jeśli używasz, trzeba z dziwnych stron instalować.
Czytałem recenzje i zauważyłem feler oglądania tv naziemnej na tym boxie... Kazdy program z wiekszym ograniczeniem wieku, np. horror - nie bedzie do obejrzenia. Wydaje mi sie, ze w miare zblizania sie do koncowki czerwca, na rynku bedzie wiekszy wybor urzadzen, w tym combo boxow, obslugujacych rowniez HbbTV. Wiec na razie sie jeszcze wstrzymam z zakupem :)