Wpis z mikrobloga

Dodałem do głównego obrazka średnią wszystkich kart. Nie będzie trzeba szukać na imgurze i w końcu są dokładne dane. Jakby ktoś miał jakiś pomysł jak to ewentualnie poprawić, to proszę bardzo.

Link do wykresów:
https://imgur.com/a/LuQwEsX
Link do arkusza w wersji online:
shorturl.at/hitGX
Link do FAQ:
shorturl.at/itE78

#gpuacl #pcmasterrace #komputery #kartygraficzne #nvidia #amd
bibr - Dodałem do głównego obrazka średnią wszystkich kart. Nie będzie trzeba szukać ...

źródło: comment_16426169662kzOt0QePTc1CAZRwxpmc8.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@bibr: czekam na premierę 3050 z otwartym portfelem. mam nadzieję że na premierę coś wpadnie w sensownej kwocie w sensownych parametrach.

tak tanieją?


@jmuhha: tanieją to pojęcie względne. owszem od miesiąca jakiegoś jest minimalny spadek, ale i tak ceny przez cały 2021 były windowane, że kiepsko nazwać to tanimi kartami
  • Odpowiedz
@jmuhha: tak jak kolega wyżej pisał, plus niby producenci obiecują brak wtop z nowym 3050, nowe linie, ma być niby lepiej, ale i tak to wszystko pieprznie w momencie, gdy krypto poleci w górę. A poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°) pytanie tylko kiedy ( ͡° ʖ̯ ͡°) krypto to zbyt opłacalny biznes by kopacze tak ot zrezygnowali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jmuhha: na ceny ma wplyw kurs eth.
teraz wiecej zarabia sie kopiac TON niz eth co powoduje ze niektorzy rezygnuja plus ceny pradu.
  • Odpowiedz
@zbiku90: tak, pracuje w gamedev i biorę na firmę, potrzebuje fvat, oraz nie zaufam używkom. żaden kopacz czy gracz mi nie sprzeda używki z fakturą, tym bardziej z gwarancją ¯\_(ツ)_/¯
#!$%@?ąc od moich odliczeń, to 2 z hakiem za najnowszą generację, która będzie turbo lepsza od mojej dotychczasowej karty, a jak patrzyłem po cenach za upgrade o kilkadziesiąt % muszę wywalić ponad 1k więcej niż zapłaciłem, to już wolę upolować tę
  • Odpowiedz