Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/ludzie/tommcio19/
Bezczelny rosyjski troll, 13 lat nieaktywności, nagle wraca na wykop i pierwsze co robi - uprawia ruską propagandę, używając informacji nieprawdziwych i jeszcze wrzucając swój watermark do swoich memów, tak jakby chciałby sobie markę wyrobić xD Pisałem co o nim sądzę, ale już zdążył mnie dodać na czarną listę. Ja wiem, że nasi koledzy z #4konserwy i #konfederacja są podatni na taką propagandę, która uderza w ich plemienne instynkty, ale chociaż próbujcie go ignorować i zgłaszać, na tyle ile można. Ostatecznie to Rosja jest naszym wrogiem, a nie Ukraina.

#neuropa #rosja #ukraina
Z góry przepraszam, za użycie tych tagów - #historia #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
Ale ten Ruski troll też ich używa, więc informacyjnie tylko raz tak zataguje.
T.....e - https://www.wykop.pl/ludzie/tommcio19/
Bezczelny rosyjski troll, 13 lat ni...

źródło: comment_1642688726Bm7SUMrWiWVUYDy9LFlID5.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Laukaer: przejmuja. Był wyciek danych i hasła do kont poszły w świat. Nie rozumiem tylko dlaczego moderacja wykopu nie zresetowała haseł do wszystkich starych kont. Sam parę razy zgłaszałem takie konta. Zero aktywności przez lata i nagle typ zaczyna się udzielać i pisać jakby zawsze był na wykopie.
Albo typ kiedyś był aktywny, wrzucał wpisy naukowe etc, 5 lat ciszy i nagle wraca jako miłośnik patostrimów. Nawet zbanowane trolle w ten
  • Odpowiedz
@Laukaer: Ok, w takim razie jest to realna opcja. Ale trzeba przyznać, że się napracował, bo sobie porobił memesy, na których sobie watermarki zrobił, więc chyba liczył, że trochę dłużej to konto mu pojeździ na rowerku.
  • Odpowiedz
@Trixie: Rosja jest naszym wrogiem? PiS od wielu lat usiłuje z niej go zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak jak z Łukaszenka.. wspieranie opozycji a potem "dlaczego wysłał imigrantów"? Polska może niech zadba o własną dupę a nie cudzą. Ukraińcy tak się boją Rosji że nawet najmniejszych ustępstw wobec nas nie robią .. może dlatego, że wiedzą, że Polska im i tak wszystko da za darmo.
  • Odpowiedz
Polska może niech zadba o własną dupę a nie cudzą


@timeofthe: jakbyś nie miał głowy w swojej dupie i byś widział trochę więcej niż swój odbyt, to byś wiedział, ze lepiej dla nas, jak graniczymy z niepodległą Ukrainą, która robi za państwo buforowe i potencjalny rynek zbytu, niż z kolejną rosyjską marionetką.
  • Odpowiedz