Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/ludzie/tommcio19/
Bezczelny rosyjski troll, 13 lat nieaktywności, nagle wraca na wykop i pierwsze co robi - uprawia ruską propagandę, używając informacji nieprawdziwych i jeszcze wrzucając swój watermark do swoich memów, tak jakby chciałby sobie markę wyrobić xD Pisałem co o nim sądzę, ale już zdążył mnie dodać na czarną listę. Ja wiem, że nasi koledzy z #4konserwy i #konfederacja są podatni na taką propagandę, która uderza w ich plemienne instynkty, ale chociaż próbujcie go ignorować i zgłaszać, na tyle ile można. Ostatecznie to Rosja jest naszym wrogiem, a nie Ukraina.

#neuropa #rosja #ukraina
Z góry przepraszam, za użycie tych tagów - #historia #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
Ale ten Ruski troll też ich używa, więc informacyjnie tylko raz tak zataguje.
Pobierz
źródło: comment_1642688726Bm7SUMrWiWVUYDy9LFlID5.jpg
  • 19
@Laukaer: przejmuja. Był wyciek danych i hasła do kont poszły w świat. Nie rozumiem tylko dlaczego moderacja wykopu nie zresetowała haseł do wszystkich starych kont. Sam parę razy zgłaszałem takie konta. Zero aktywności przez lata i nagle typ zaczyna się udzielać i pisać jakby zawsze był na wykopie.
Albo typ kiedyś był aktywny, wrzucał wpisy naukowe etc, 5 lat ciszy i nagle wraca jako miłośnik patostrimów. Nawet zbanowane trolle w ten
@Trixie: Rosja jest naszym wrogiem? PiS od wielu lat usiłuje z niej go zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak jak z Łukaszenka.. wspieranie opozycji a potem "dlaczego wysłał imigrantów"? Polska może niech zadba o własną dupę a nie cudzą. Ukraińcy tak się boją Rosji że nawet najmniejszych ustępstw wobec nas nie robią .. może dlatego, że wiedzą, że Polska im i tak wszystko da za darmo.