Wpis z mikrobloga

Mam przesyłkę do odbioru (od godz. 11:00). Pod paczkomatem nie mogłem otworzyć skrytki zdalnie - wyskakiwał błąd unknown value ~$$, następnie wpisałem z palca nr telefonu i kod odbioru. Otrzymałem komunikat, że nie na ten numer telefonu nie ma żadnej paczki. Zadzwoniłem na infolinie, Voicebot na pewnym etapie zapytał czy wysłać ponownie kod odbioru, co okazało się niemożliwe, za chwilę przekierowało mnie do konsultanta, opisałem Pani sprawę, po numerze paczki powiedziała mi Paczka jest w doręczeniu u kuriera, że mi sie zbugowały statusy i poleciła przeinstalować apkę.

Przeinstalowałem, nic się nie zmieniło, kod odbioru widniał ten sam, dalej nie mogłem otworzyć skrytki.
Ale przypomniało mi się, że ostatnio ten paczkomat był przepełniony i kurier wywiózł mi paczke gdzies 1.5km dalej do zastępczego paczkomatu xD. Wtedy dostałem powiadomienie
Natomiast podobno inpost odszedł od tej praktyki magazynowania w paczkomacie zastępczym. Pomyśłałem, że kurier cwaniaczek mimo to ją włożył do innego paczkomatu. (A jako że odeszli od tej praktyki to nie wysłało powiadomienia) XD

Myślicie, że paczka może być do odbioru ale w drugim paczkomacie (mamy tylko 2 na całe miasto) ?
#inpost
  • 2