Wpis z mikrobloga

Jakie są wasze ulubione szurskie teorie związane z koronawirusem? Ja mam kilka typów.

1. Grafen w szczepionkach.
2. Wycofanie testów przez CDC podczas gdy chodziło o zastąpienie ich nowszą generacją testów.
3. Wymazy robi się po to żeby naruszyć barierę krew-mózg w celu wprowadzenia chipu do mózgu.
4. mRNA ze szczepionki wbudowuje się w genom.
5. Grzybica płuc od noszenia maseczek.

A jakie są wasze?

#koronawirus #szczepienia #covid19 #zdrowie #nauka #antyszczepionkowcy #polska #swiat #medycyna
  • 42
  • Odpowiedz
Jejku jaki kwik szurów :) nie spodziewałem się :)

Mnie się jeszcze przypomniało, że po szczepieniu szczepionką mRNA przez dwa tygodnie zarażasz wirusem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
9. Dostęp do [namiastka życia przed 2019]


@Urajah: Ty, ale zwróć uwagę na konstrukcję zdania.
Nie jest napisane - bo to dostęp do... , tylko bo to SZANSA na dostęp do...

Po mojemu to w tym zdaniu jest zawarta klauzula - zaszczep się a i tak #!$%@? dostaniesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@TP53 zaszczepieni nie będą chorować, bo tak powinna działać szczepionka, a i jeszcze że nie będzie żadnych paszportów szczepionkowych.
  • Odpowiedz
@TP53: W sumie o nie teoria a ogólny mindset - ze szczepionka albo dziala w 100% albo ma tylko i wyłącznie skutki uboczne.
Jako dowód wstawię wykres słupkowy (x,y), albo czyjąś opinie z Twittera, która ma jednoznacznie opisac skomplikowane zależności odsetka zaszczepionej populacji w czasie z uwzględnieniem wariantów wirusa, stopniem wprowadzonych obostrzeń, jakością służby zdrowia, zagęszczeniem ludności i wieloma innymi zmiennymi.
  • Odpowiedz
A i jeszcze ten słynny filmik z testem antygenowym i tymbarkiem. Szurom aż wtedy piana z pyska ciekła na FB :)
  • Odpowiedz
@TP53: Absolutny top1 szurskich teorii to ta, że szczepionka ma w sobie nanoostrza, które po szczepieniu łączą się w ciele i rozcinają tkankę od środka - żyły itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TP53: co do punktu 1 to w zasadzie nie można powiedzieć ani tak ani nie, bo szczepionek nikt nie może sobie wziąć do laboratorium i badać, jest to niezgodne z umową
  • Odpowiedz