Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Na Sobotę planowane kolejne próby destabilizacji Ukrainy w związku z 'Dniem Zjednoczenia' (będą niesli 30sto metrowa flagę na jakimś marszu - duzo ludzi).

Spodziewane anonimy o ataku bombowym.

Od stycznia byly 184 doniesienia o ataku terrorystycznym, żadne prawdziwe. Najglosniejsze to 20.01 biuro prezydenta, dzien wcześniej 40 szkół w Kijowie a dzisiaj wszystkie xd

Tylko poniżej 10proc to nastolatkowie dla zartu. Duża część telefonów pochodzi z terenów okupowanych(Donbas, Lugansk) .

Często też telefony pochodzą z miejsc pozbawienia wolności (Jak ktoś się kiedyś zastanawiał skąd są ci slynni konsultanci bankowi z ruskim akcentem/inni naciagacze z olx- to w większości więźniowie - nie rzadko zorganizowani odgornie. Przez bardzo wpływowych 'nadzorcow').

W komentarzu przykladowa wiadomość od 'terrorysty'

#ukraina
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
„Ja, szpieg rosyjskiego wywiadu, oficjalnie oświadczam, że zaminowałem wszystkie placówki oświatowe miasta Krzywy Róg. W ciągu 3 godzin nastąpi wybuch lub czekam na przelew 50 000 hrywien. Zginą tysiące dzieci. Ty decydujesz”
@fr0shi: Mi się wydaje że w tym dniu zjednoczenia będą jedynie znowu fałszywe alarmy, prawdziwe ataki terrorystyczne robi się w najmniej oczywistych momentach i na pewno nie informuje się wcześniej o tym służb xD No chyba że ktoś jest skończonym debilem co naoglądał się filmów.