Wpis z mikrobloga

Ja pierdziu, kolejny raz prawie zostałem #!$%@?ęty przez debila na pasach, który stwierdził, że po #!$%@? się zatrzymywać jak kierowca na drugim pasie.
Sytuacja powtarza się prawie zawsze na tych pasach.
Najchętniej nagrywałbym każde moje przejście i zgłaszał śmieci ale nie można używać telefonu na pasach. Czy w takim wypadku musiałbym mieć kamerkę na sobie? #samochody #smiecienieludzie
  • 22
  • Odpowiedz
Ja pierdziu, kolejny raz prawie zostałem #!$%@?ęty przez debila na pasach, który stwierdził, że po #!$%@? się zatrzymywać jak kierowca na drugim pasie.


@le1t00: #!$%@?ąc od przepisów to nie przyszło Ci do głowy, żeby uważać skoro taka sytuacja zdarza się po raz kolejny w tym samym miejscu? Życie i zdrowie masz jedno
  • Odpowiedz
@le1t00 Trzeba być debilem by dać się potrącić na pasach XD

To jest po prostu niemożliwe jeśli używasz mózgu.

Jasne, kierowca ma obowiązek się zatrzymać, ale jak widzisz, że tego nie robi to może nie właź na pasy? No chyba, że chcesz być #!$%@?ęty - tak najwidoczniej jest.
  • Odpowiedz
@robertx: Ja uważam za każdym razem. Ale nie da się być czujnym zawsze. No i nie chodzi tylko o mnie. Wystarczy, że jakieś dziecko się zagapi i już się wiecej nie zagapi
  • Odpowiedz
nie widzę czy na pasie obok coś jest i właśnie z tego pasa potrafią wystrzelić


@le1t00 No właśnie, nie widzisz.

Więc jak nie widzisz to gdzie się #!$%@?? Wychyl się i zobacz, chyba że chcesz na ślepo iść z nadzieją, że może nic cię nie jebnie.

Ja #!$%@?, takich rzeczy uczy się małe dzieci, a dorośli ludzie nie potrafią tego zrozumieć...
  • Odpowiedz
@le1t00: W takich wypadkach są wysepki gdzie pieszy ma miejsce żeby się zatrzymać, ewenntualnie powinieneś się zatrzymać przed wejściem na pas ruchu w drugim kierunku. Skoro nie widzisz czy coś jedzie z drugiej strony to kierowca też nie widzi czy idziesz czy nie XD W takim przypadku do kierowcy nie mam nic. Tylko do projektanta tego przejścia oraz do ciebie.
  • Odpowiedz
Jak Ty nie masz możliwości zobaczyć jadącego samochodu to sądzisz, że kierowca tego samochodu ma możliwość zobaczyć Ciebie?


@robertx: Przecież on musi się bezwzględnie zatrzyamać jeśli drugie auto stoi przed skrzyżowaniem
  • Odpowiedz
W takich wypadkach są wysepki gdzie pieszy ma miejsce żeby się zatrzymać, ewenntualnie powinieneś się zatrzymać przed wejściem na pas ruchu w drugim kierunku. Skoro nie widzisz czy coś jedzie z drugiej strony to kierowca też nie widzi czy idziesz czy nie XD


@Pimenista: A widzisz na rysunku wysepkę?
  • Odpowiedz
Jak Ty nie masz możliwości zobaczyć jadącego samochodu to sądzisz, że kierowca tego samochodu ma możliwość zobaczyć Ciebie?


@robertx: Nie musi go widzieć. Wystarczy, że widzi że inne auto się zatrzymało przed pasami. Zatrzymanego auta na drugim pasie też nie widzi?
  • Odpowiedz
@Smol_PP: Ciągle uważam, że OP ma łatwiej zauważyć inny samochód niż kierowca innego samochodu zauważyć OPa. Żeby było jasne - absolutnie nie pochwalam ani nie usprawiedliwiam kierowcy samochodu, ale zacznijmy być wreszcie odpowiedzialni na drogach. Wszyscy. Nie tylko wymagać tego od innych
  • Odpowiedz