Wpis z mikrobloga

Wpis dotyczył tego, że ten koszyk podrożał w ostatnim roku. Większość gamoni komentuje alkohol i krewetki zamiast się zastanowić nad tym jak życie podrożało.


@kodishu: wszyscy sobie zdają doskonale sprawę z tego, że życie podrożało. Sęk w tym, że wrzucasz koszyk, którego cena zdominowana jest przez kilka produktów, w dodatku trochę niecodziennych, a aferę ciśniesz z powodu ceny za całość.

Takie np. porównanie do rachunku, który przed chwilą wrzuciłeś, to by
Że też wam chce się z OP-em dyskutować, gość to beton, do którego nie dociera, że wybrał drogie produkty, które albo można dostać taniej, albo nie są potrzebne do życia (no chyba że opróżnia dwie butelki tego alkoholu raz na tydzień, ale to już nie cena jest jego największym problemem).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Że też wam chce się z OP-em dyskutować, gość to beton, do którego nie dociera, że wybrał drogie produkty, które albo można dostać taniej, albo nie są potrzebne do życia (no chyba że opróżnia dwie butelki tego alkoholu raz na tydzień, ale to już nie cena jest jego największym problemem).


@Fenrirr: nie drogie tylko normalne ale b. podrożały
Wg ciebie normalne życie polega na rezygnacji ze wszystkiego co dobre na rzecz
@kodishu: nie, gościu, uważam, że odżywiam się całkiem nieźle, bez kupowania gotowców (no, czasami pozwolę sobie na jakieś świństwo, ale od wielkiego dzwonu), wcale nie oszczędzam na wszystkim. Ale przede wszystkim kupuję Z GŁOWĄ, a nie sam alkohol za 100 i krewetki za kolejne 50, żeby potem płakać, jak drogo. Przestań już powtarzać, że ty rodzinie nie odmawiasz i będziesz im kupował kawior i szampana, bo przecież nie będziesz ich żywić
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: PS. Pomidory, które kupiłeś, to najlepszy przykład tego, że nie wiesz, jak robić zakupy, tylko #!$%@? kasę.


@Fenrirr: lubię jeść to co mi smakuje. Zwykłe pomidory nie smakują w cale
@kodishu: no to kupuj to, co lubisz jeść, ale potem nie płacz na wykopie, ile to nie wydałeś, gdy tylko 4 produkty to jakieś 40% twoich zakupów (krewetki i alkohol). Ja wcale nie bieduję, a potrafię jednak ocenić, kiedy coś, co lubię, jest za drogie (i dlatego nie kupuję teraz na przykład winogron czy niektórych cytrusów).
@kodishu 100 zł to jest olkohol i to drogi więc nie płacz typie, bo bogaty jesteś skoro cię stać na tak drogie alko do tego krewetki i jakieś polędwicę premium ryż 4x droższy jak zwykły i kurczak z jakiś pseudo eko farm. Mnie nigdy stać nie było na takie rzeczy czy to przed czy po ładzie. Z olkoholu to jedynie mnie stać było na jabole czy piw 7.2 volt w plastiku od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: no to kupuj to, co lubisz jeść, ale potem nie płacz na wykopie, ile to nie wydałeś, gdy tylko 4 produkty to jakieś 40% twoich zakupów (krewetki i alkohol). Ja wcale nie bieduję, a potrafię jednak ocenić, kiedy coś, co lubię, jest za drogie (i dlatego nie kupuję teraz na przykład winogron czy niektórych cytrusów)


@Fenrirr: to że jesz byle co i byle co piszesz nie oznacza, że wszyscy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: dobra, dzbanie, lecisz na czarną, bo już ci wyraźnie napisałem, że nie jem byle czego. XD Jesteś mentalnym betonem i najwyraźniej nic tego nie zmieni.


@Fenrirr: obrażona mała dziewczynka. Jak zawsze gdy braknie argumentów.
Adios amigo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodishu: Jak Ci się opłaca to jedz. Ja nie jadam cukini wcale. Wyszukalem ta ofertę na szybko, nie wiem jakie masz tam na wiosce sklepy. Wrzuciłem Ci też wytłumaczenie dlaczego cena jest wyższa w tym roku więc skończ już.