Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Może dlatego, że jest grą z poprzedniej epoki? Oferuje mniej zawartości niż podstawowe Assetto, a kosztuje ponad stówę za komplet. LFS był świetny, ale w 2005. W 2022 jest jedynie przestarzały. Hej, dopiero teraz dali wsparcie dla modów.
@jmuhha: Nie no swego czasu był to dość popularny i szanowany symulator, jednak ciągłe niespełnione obietnice aktualizacji, nowych funkcjonalności ją mocno przygasiły, jednak ludzie grają dalej na brak serwerów nie można narzekać. Jak dla mnie gierka jest cudowna. Trenuje już z 10 lat i dalej jestem słaby, powoli zaczynam podejrzewać, że robię coś nie tak
@Max_Verstappen: GTR2 polecam motzno jeśli jesteś into endurance - jak już ci się znudzi content FIA GT z lat 2003-04, to polecam konwert aut GT3 i GT4 z Assetto Corsa Competizione oraz sezon 2005 FIA GT... a jak masz cierpliwość do kilku tygodni pobierania i instalowania, to polecam całą pakę aut z Le Mans/IMSA/WEC/ELMS/American Le Mans Series z lat 2011-2021 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Max_Verstappen:
Project Cars 2 - tani (30zł za wersje Ultimate) i dobrze zrobiony symulator, sporo samochodów, spoko kariera, kilka kategorii aut.
Assetto Corsa - to w sumie jest bardziej baza do milionów modów, tras i samochodów. jeden z lepszych symulatorów jazdy na rynku, sporo serwerów multi
Assetto Corsa Competizione - w odróżnieniu od poprzedniej części, ta skupia się na samochodach GT3 i GT4(zawarte w DLC). jak dla mnie mega przyjemny symulator
@Max_Verstappen forza, forza horizon jak chcesz lekkie simcade, Project Cars jak symulatora, Asetto Corsa jak potężny symulatora. Jak masz kompa o mocy kartofla to Rfactor bo to jest bardzo dobry symulator który odpali na wszystkie. Jak chcesz najlepszą grę o F1 to F1 Challanege 99-02.
Dirty prócz pierwszego to straszne gówno które zatrzymało się w rozwoju 10 lat temu i tak też wyglada
@Max_Verstappen:

Automobilista 2 polecam z trzech powodów:

- najlepsze wsparcie dla VR
- bardzo dobry content F1 ze wszystkich epok (nielicencjonowany ale wystarczy wgrać mody i mamy nie tylko malowania ale kierowców AI z prawdziwymi nazwiskami i skillem)
- jako jedyna jest w fazie szybkiego rozwoju i cały czas wychodzi coś nowego

Fakt jest drogo bo są DLC ale AC też tyle kosztowała przez wiele lat (kto pamięta jak trzeba było