Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niebenben: pakiet pobytowy w hotelu trzygwiazdkowym w zakopanem na 7 nocy sniadania wliczone dla dwoch osob zamkniesz w w 2k kolo zostanie na podroz.
Pakiet np w rezdyncja sienkiewiczowka.
  • Odpowiedz
@niebenben: nie uszczęśliwiaj ludzi na siłę, nie chce takiego drogiego prezentu to go nie kupuj. Kup tort albo catering na urodziny nie będzie musiała stać przy garach. To ty znasz swoją mamę, może bardziej ją ucieszy album z waszymi rodzinnymi zdjęciami. Jeśli chcesz iść w jakieś materialne prezenty to może biżuteria, ale też nie za 3k, bardziej symbolicznie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zmorka znaczy to taka sytuacja zer z tatą i siostra wykładamy po 1k żeby kupić jeden większy niż 3 jakiws małe.
Ja wiem ze by chciała coś ale nie chce naciągać na koszty i ni chu nie powie :x
  • Odpowiedz
@niebenben: no to jak nie powie to trudno, wróżką nie jesteś :D tak teraz sobie myślę, że może się krępuje powiedzieć skoro tak naciskacie z praktycznym prezentem, a ona by chciała jakąś zachciankę, coś dla siebie typu perfumy, torebka, a nie odkurzacz, czy lodówkę xD nic innego nie przychodzi mi do głowy niestety.
  • Odpowiedz
mama była w tamtym roku. To nie dostanie tak szybko, tata nie wiem czy sie łapie. Ale no to fajne by było, myślę że w przyszłości


@niebenben: na 100% się łapie, teściowie tak właśnie raz w roku sobie jadą. Niech pytają lekarza, robią badania. Napłacili się już w życiu składek, niech nareszcie coś z tego mają ;)
No i 100 lat w zdrowiu dla mamy :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Zmorka skończyło się na voucherze na masaże, torciku, i kijkach do nordic walkingu xD
Jakieś 20% sumy pierwszej jak dobrze liczę ale no, tak wybrzydzala xD alw zadowolona i tak była bardzo, nie spodziewała się :D
  • Odpowiedz